وبلاگ
سردار نوری: آمادگی رزم نیروی زمینی سپاه مطلوب است

سردار نوری: آمادگی رزم نیروی زمینی سپاه مطلوب است

سردار نوری: آمادگی رزم نیروی زمینی سپاه مطلوب است

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، گفت: وضعیت اعتقادی و معنوی و آمادگی رزم یگان‌های نیروی زمینی سپاه مطلوب است ولی لازم است این پیشرفت به صورت مداوم و روزافزون ادامه یابد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار روح الله نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه آیین معارفه جانشین فرمانده قرارگاه منطقه کربلا، گفت: سبز پوشان حریم ولایت ضمن برخورداری از ایمان راسخ باید عزمی پولادین در جهت پیشبرد اهداف و راهبردهای انقلاب اسلامی ایران داشته باشند. چرا که نهضت امام خمینی (ره) تداوم نهضت عظیم حسینی است.

وی افزود: نبرد امام حسین (ع) با ظلم یزید، ماندگارترین جنگ حق علیه باطل از صدر اسلام تاکنون است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، تصریح کرد: امام و نهضت ایشان معجزه و یا شبیه به معجزه است و یقیناً تداوم آن، مستلزم حفظ ایمان و امید مردم برای ماندگاری در این مسیر مقدس است.

وی با بررسی مؤلفه‌های قدرت نظامی و بازدارندگی منحصر به فرد انقلاب اسلامی در سطح منطقه و در عرصه های جهانی، ادامه داد: وضعیت اعتقادی، معنوی و آمادگی رزم یگان‌های نیروی زمینی سپاه مطلوب است ولی لازم است این پیشرفت به صورت مداوم و روز افزون ادامه یابد.

سردار نوری ضمن اشاره به ویژگی‌های پاسداران، تصریح کرد: پاسدار انقلاب اسلامی ظلم ستیز، یاور مظلوم، حاضر در کلیه میدان‌های جنگ سخت نیمه سخت و نرم و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان است.

جانشین فرمانده نیروی زمنی سپاه با تمجید از عملکرد جهادی و شبانه روزی فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا، افزود: سردار خادم سیدالشهدا، فرماندهی محبوب و مقتدر و فرمانده قلوب تک تک رزمندگان نیروی زمینی سپاه در جنوب غرب کشور است.

سردار خادم سیدالشهدا: رزمندگان اسلام در تمام صحنه‌ها حضور مجاهدانه و فعال دارند

در ادامه این مراسم، سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا با اشاره به جایگاه بالای قرآن کریم و عترت پیامبر علیهم السلام در دین مبین اسلام، گفت: دشمنان کوردل به قرآن کریم اهانت نمودند و مردم عزیز ما در مجالس و هیئت‌های عزاداری ماه محرم و صفر با هدیه دادن قرآن کریم به یکدیگر به این اقدام گستاخانه آنها پاسخ دادند.

وی افزود: بزودی هتاکان به کتاب آسمانی مسلمانان سزای عمل ننگین خود را خواهند دید و به طور قطع با اراده خداوند منان هتاکی صورت گرفته نسبت به قرآن کریم به خواری و رسوایی هرچه بیشتر دشمنان قرآن مجید در جهان منجر خواهد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا در بخش دیگری از این مراسم، تصریح کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با قبول شکست‌های متعدد اخیر با بهره‌گیری از فضای مجازی در صدد جبران این ناکامی‌ها برآمده اند و با راه اندازی جنگ ترکیبی تمام عیار به خیال باطل خود در حال ضربه زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامی هستند ولی جوانان جان بر کف و رزمندگان سپاه اسلام با آمادگی کامل معنوی، روحی، جسمی و رزمی در تمام صحنه‌ها حضور مجاهدانه و فعالی دارند.

گفتنی است؛ آیین معارفه جانشین فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا با حضور سردار روح الله نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه جمعی از مسئولان استانی خوزستان و مسئولان و مدیران و جمعی از رزمندگان این قرارگاه برگزارشد. در این مراسم، سردار مهدی رفیق دوست فرمانده پیشین تیپ نیروی مخصوص امام حسن مجتبی (ع) نیروی زمینی سپاه به عنوان جانشین فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا معرفی شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *