وبلاگ
کنایه جالب قالیباف به وضعیت صهیونیست‌ها

کنایه جالب قالیباف به وضعیت صهیونیست‌ها

کنایه جالب قالیباف به وضعیت صهیونیست‌ها

قالیباف در همایش 4 هزار نفری مبنا با اشاره به وضعیت فعلی صهیونیست ها، گفت: پارسال اراذل و اوباش دنیا و صهیونیست ها می گفتند کار نظام تمام است، امروز ما می گوییم اسراییل در حال نابودی است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در بخشی از سخنانش در همایش 4 هزار نفری مبنا در مرقد مطهر امام خمینی(ره) گفت: پارسال اراذل و اوباش دنیا و صهیونیست ها می گفتند کار نظام تمام است، امروز ما می گوییم اسراییل در حال نابودی است.

وی افزود: سال گذشته همین موقع همه اراذل و‌ اوباش دنیا به همراه صهیونیست ها جمع شده بودند و می گفتند جمهوری اسلامی همین روزها تمام می شود. امروز همه اشرار عالم جمع شده اند۲۰۰۰ کیلومتر آنطرف تر و ما می گوییم اسراییل در حال نابودی است.

به گزارش فارس، اولین گردهمایی 4 هزار نفری مبنا با حضور جوانان و فعالان انقلابی سراسر کشور و چهره‌های شاخص جریان انقلاب، نمایندگان مجلس، دبیران احزاب و فعالان سیاسی کشور امروز ۴ آبان در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.

این اجلاس با تأکید بر ۳ مؤلفه افزایش مشارکت در انتخابات، دعوت به همگرایی و کارآمدی و در نهایت تشکیل مجلسی انقلابی در انتخابات اسفند ماه در حرم امام خمینی (ره) برگزار شده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *