وبلاگ
کشورهای غربی طبق قوانین بین‌الملل شرایط استرداد منافقین را فراهم کنند

کشورهای غربی طبق قوانین بین‌الملل شرایط استرداد منافقین را فراهم کنند

کشورهای غربی طبق قوانین بین‌الملل شرایط استرداد منافقین را فراهم کنند

فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، از کشورهای غربی خواست طبق قوانین بین‌الملل شرایط استرداد منافقین به ایران را فراهم کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، ضمن تشکر و قدردانی از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و قوه‌قضائیه و ریاست آن، حمایت کامل و قاطع خود را از برگزاری دادگاه محاکمه کادر رهبری و سرکردگان گروهک تروریستی منافقین را اعلام کرد و نوشت: امید آن می‌رود آغاز این حرکت تا به پایان با جدیت دنبال شود و با صدور حکم قطعی برای قاتلان بیش از 17000 نفر از مردم مظلوم این مرز و بوم پایان یابد تا مرهمی بر آلام خانواده‌های معظم شهدای ترور کشور باشد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

با سلام ‌و صلوات به روح شهدا و امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره) و با درود به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با تحیت به مردم سلحشور و شهیدپرور ایران که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره با تقدیم خون عزیزان خود نهال انقلاب را آبیاری کرده‌اند تا هم‌اکنون شاهد درخت تنومندی به نام جمهوری اسلامی باشیم.

از جمله شهیدانی که مظلومانه خون پاک و مطهرشان بر زمین ریخته شد، شهدای تروری هستند که توسط سازمان مجاهدین خلق و به عبارت صحیح‌تر، گروهک تروریستی منافقین مورد ترور قرار گرفته‌اند. اگر نگاهی به کارنامه سیاه این جلادهای دهه شصت بی‌اندازیم شاهد خواهیم بود که دستان این منفوران تاریخ به خون پاک بیش از 17000 نفر از مظلوم‌ترین مردم کوچه و بازار کشور آغشته است. از زن، کودک، جوان و پیر گرفته تا وزیر، وکیل، معلم، دانش‌آموز، کشاورز و… همه و همه به جرم داشتن عکس امام و یا حمایت از انقلاب مورد کینه‌ورزی و ترور کور گروهک تروریستی منافقین قرار گرفتند.

از سوی دیگر این گروهک طی 8 سال جنگ تحمیلی با خیانت به مردم ایران و جاسوسی برای رژیم بعث عراق باعث وارد شدن ضربات زیادی بر پیکره رزمندگان اسلام شدند و در نهایت پس از پذیرش قطعنامه 598 سازمان ملل توسط حضرت امام خمینی (ره) با تعرض به خاک کشور در عملیات مرصاد جنایت‌های دیگری را رقم زدند که دست آخر با رشادت رزمندگان جان برکف ایران اسلامی طومارشان در هم پیچیده شد.

حال براساس این حجم گسترده از ترور، جنایت و خیانت که توسط اعضای اصلی کادر رهبری و سرکردگان گروهک منافقین انجام گردیده است، لازم و ضروری بود تا براساس اسناد و عدله موجود علیه آن‌ها دادگاهی در داخل کشور تشکیل و به محاکمه حقوقی این افراد پرداخته شود.

متأسفانه با گذشت بیش از چهل سال این امر میسر نشده بود که خود جای تفکر و تأمل دارد. خوشبختانه با همت و تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و پشتیبانی قوه‌قضائیه کیفرخواست سرکردگان گروهک منافقین تهیه و جمع‌آوری گردید و اولین جلسه دادگاه در 21 آذر به صورت علنی برای اولین بار به صورت رسمی در کشور برگزار شد. محاکمه این افراد فارغ از آثار و برکات داخلی در حوزه بین‌المللی هم بازخوردهای خوبی در برخواهد داشت و قطع به یقین حاوی هشداری مهم برای کشورهای غربی میزبان گروهک تروریستی منافقین نیز خواهد بود.

از این رو فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر و قدردانی از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و قوه‌قضائیه و ریاست آن، حمایت کامل و قاطع خود را از برگزاری دادگاه محاکمه کادر رهبری و سرکردگان گروهک تروریستی منافقین را اعلام می‌دارد. امید آن می‌رود آغاز این حرکت تا به پایان با جدیت دنبال شود و با صدور حکم قطعی برای قاتلان بیش از 17000 نفر از مردم مظلوم این مرز و بوم پایان یابد تا مرهمی بر آلام خانواده‌های معظم شهدای ترور کشور باشد.

از سوی دیگر به کشورهای اروپایی و غربی توصیه می‌کنیم اگر در حمایت خود از حقوق بشر و مبارزه با تروریسم صادق هستید، دست از میزبانی و حمایت گروهک تروریستی منافقین بردارید و موجبات برپایی دادگاه محاکمه بین‌المللی این افراد را فراهم آورید و یا طبق قوانین بین‌الملل، شرایط استرداد این جنایتکاران را به جمهوری اسلامی ایران مهیا سازید. در پایان کشورهای غربی بر این امر آگاه باشند که مردم شریف و شهیدپرور ایران حامیان تروریست‌ها را فراموش نخواهند کرد و هرگز نخواهند بخشید و تداوم حضور این افراد در پناه دولت‌های شما هزینه‌های زیادی را بر شما متحمل خواهد کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *