وبلاگ
چهره‌هایی که تائید یا ردصلاحیت‌ خود برای انتخابات مجلس را اعلام کرده‌اند

چهره‌هایی که تائید یا ردصلاحیت‌ خود برای انتخابات مجلس را اعلام کرده‌اند

چهره‌هایی که تائید یا ردصلاحیت‌ خود برای انتخابات مجلس را اعلام کرده‌اند

پس از پایان بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی و ارسال نتایج آن به استانداری‌ها و داوطلبان، برخی از چهره‌های ثبت نام کننده در انتخابات مجلس، از تایید یا ردصلاحیت خود خبر داده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پس از پایان بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی و ارسال نتایج آن به استانداری‌ها و داوطلبان، برخی از چهره‌های ثبت نام کننده در انتخابات مجلس، از تایید یا ردصلاحیت خود خبر داده اند.

بر همین اساس، حمید رسایی نماینده سابق مجلس، الله وردی دهقانی، حسین محمد صالحی دارانی نماینده فریدن، چادگان، فریدون شهر و بوئین میاندشت از تائید صلاحیت خود خبر داده اند.

همچنین گفته شده که صلاحیت جلال کوچی نماینده فعلی مجلس تائید نشده است.

ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس از ۱۷ تا ۱۹ دی فرصت اعتراض دارند

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور ظهر امروز به خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت که نتایج بررسی صلاحیت‌ها از سوی ستاد انتخابات کشور به استانداری ‌ها اعلام شده است.

وی همچنین تاکید کرد که هم اکنون نتایج به داوطلبانی که تائید صلاحیت شده اند پیامک شده و در مرحله بعد نیز امروز عدم احرازها و ردصلاحیت‌ها اعلام خواهد شد.

اسلامی گفته که کسانی که اعتراض دارند از ۱۷ تا ۱۹ دی فرصت دارند به صورت مجازی اعتراض خود را ثبت کنند و شورای نگهبان تا ۱۹ بهمن فرصت رسیدگی به اعتراضات را دارد.

این خبر تکمیل می شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *