وبلاگ
پیام تسلیت رئیسی برای درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

پیام تسلیت رئیسی برای درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

پیام تسلیت رئیسی برای درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت ام‌الشهداء مرحومه شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحومه شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی، تصریح کرد: این بانوی مؤمنه و صبور که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع)، سه فرزند دلاور و دلبند خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب و دفاع از کیان کشور نمود، الگویی ماندگار برای همه مادران این مرز و بوم است.

متن پیام به شرح زیر است:

درگذشت ام‌الشهداء مرحومه حاجیه خانم شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی، موجب تأثر خاطر شد.

این بانوی مؤمنه و صبور که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع)، سه فرزند دلاور و دلبند خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب و دفاع از کیان کشور نمود، الگویی ماندگار برای همه مادران این مرز و بوم است.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان، علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *