وبلاگ
پیام‌های تسلیت مسؤولان در پی درگذشت پدر حجت‌الاسلام رحیمیان

پیام‌های تسلیت مسؤولان در پی درگذشت پدر حجت‌الاسلام رحیمیان

پیام‌های تسلیت مسؤولان در پی درگذشت پدر حجت‌الاسلام رحیمیان

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و جمع دیگری از مسئولان و شخصیت‌های سیاسی در پیام‌های جداگانه درگذشت پدر حجت‌الاسلام حاج شیخ محمدحسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران را تسلیت گفتند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و جمع دیگری از مسئولان و شخصیت‌های سیاسی در پیام‌های جداگانه درگذشت پدر حجت‌الاسلام حاج شیخ محمدحسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران را تسلیت گفتند.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر حجت‌الاسلام رحیمیان را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محمدحسن رحیمیان (دامت برکاته)

تولیت محترم مسجد مقدس جمکران

درگذشت پدر بزرگوارتان، مرحوم حضرت آیت‌الله حاج شیخ یدالله رحیمیان، موجب تاثر خاطر شد.

اینجانب فقدان این عالم وارسته و پرهیزگار که عمری را در مجاهدت، ترویج معارف اسلامی و خدمت به مردم سپری کرد، به جنابعالی، خانواده گرامی، شاگردان و ارادتمندان آن مرحوم تسلیت می‌گویم و در این ایام سوگواری سرور شهیدان، از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و هم‌نشینی با ائمه اطهار (ع) و برای شما سلامتی و مزید توفیق خدمت مسألت دارم.

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس نیز طی پیامی درگذشت پدر حجت‌الاسلام رحیمیان را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت رئیس مجلس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ محمد حسن رحیمیان

تولیت محترم مسجد مقدس جمکران

درگذشت والد بزرگوارتان، عالم وارسته و پارسا آیت‌ الله حاج شیخ یدالله رحیمیان در ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) موجب تاسف و تاثر گردید.

این روحانی جلیل‌القدر که دارای شخصیتی ساده‌زیست و مردم‌دار بودند، در سراسر عمر بااخلاص به تبلیغ و ترویج معارف‌اسلامی و شعائر اهل‌بیت علیهم‌السلام و خدمت به مردم اهتمام وافری داشتند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به حوزه‌های علمیه و مردم شریف اصفهان‌، شاگردان و ارادتمندان، جناب‌عالی و بیت معزز، برای ایشان رحمت‌ واسعه و علودرجات و برای بازماندگان، صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم .

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری نیز در پیامی درگذشت پدر حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران را تسلیت گفت.

در پیام محمد مخبر آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد حسن رحیمیان
تولیت محترم مسجد مقدس جمکران

با سلام و تحیت

خبر درگذشت پدر گرامی‌تان واصل و موجب تاثر و تالم گردید.

این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می‌گویم. برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت و آمرزش طلب می‌کنم و برای بازماندگان آرزوی صبر و آرامش دارم. امید که به حق این ایام روح آن عالم پارسا در جوار حضرت حق آرام گیرد و با سید و سالار شهیدان محشور گردد.
سید محمد حسینی، معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس نیز در پیامی درگذشت پدر حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت معاون رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسمه تعالی
الذی خلق الموت و الحیوة لیبلوکم أیکم أحسن عملا
حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد حسن رحیمیان
تولیت محترم مسجد مقدس جمکران
با سلام درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می کنم و از پروردگار کریم برای جنابعالی و سایر بازماندگان طلب صبر و اجر می کنم و از درگاه خدای رحمان و رحیم برای آن عالم وارسته، مغفرت و رحمت واسعه‌، علو درجات و محشور شدن با حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را مسئلت می کنم.
والعاقبة لأهل التقوی و الیقین

محمدحسین موسی‌پور، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی درگذشت پدر حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

إنا لله و إنا الیه راجعون

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رحیمیان «دام عزّه»

تولیت محترم مسجد مقدس جمکران

خبر درگذشت پدر گرامیتان، حضرت آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان «رحمت الله علیه»، موجب تألّم و تأثر خاطر گردید. این عالم پرهیزکار که از پیشگامان و پیشتازان انقلاب اسلامی و از یاران و یاوران صدیق امامین انقلاب بود، عمر گرانمایه خود را صرف تبلیغ و ترویج معارف دینی و ارزش‌های اسلامی و تربیت شاگردان و طلاب علوم دینی نمود.

اینجانب، درگذشت این عالم فقیه را به علما، طلاب و حوزه‌های علمیه، بویژه جناب‌عالی و بیت مکرم ایشان تسلیت گفته، از آستان حضرت احدیت برای آن مرحوم و مغفور رحمت و رضوان الهی و برای آن برادر بزرگوار و سایر بازماندگان و مستفیضان از نفس گرم ایشان صبر و اجر مسألت دارم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *