وبلاگ
پورمحمدی: بگو و مگوهای سیاسی در آستانه انتخابات به روان جامعه آسیب نزند

پورمحمدی: بگو و مگوهای سیاسی در آستانه انتخابات به روان جامعه آسیب نزند

پورمحمدی: بگو و مگوهای سیاسی در آستانه انتخابات به روان جامعه آسیب نزند

رئیس شورای وحدت اصولگرایان، گفت: نباید بگو و مگوهای سیاسی در آستانه انتخابات به روان جامعه آسیب بزند، باید دقت لازم برای بیان عقیده در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، مصطفی پورمحمدی رئیس شورای وحدت اصولگرایان در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به تحولات غزه و بمباران وحشیانه صهیونیست‌ها، گفت: هر کجا آتش‌افروزی در دنیا وجود دارد، صهیونیست‌ها در آن نقش کلیدی دارند و ویژگی مهم آن‌ها، دشمنی با مؤمنان است.

وی افزود: چون پیمان‌شکن و قصی‌القلب هستند مورد لعنت و نفرین قران قرار گرفته‌اند، البته بدتر از یهودیان، امروز آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و جریان فراماسونری است، آن‌ها جنایتکاراتی هستد که تاریخ‌شان مملو از جنایت و خباثت است.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان تصریح کرد: آن‌ها ملت‌های خود را به زنجیر و بردگی کشیدند و با شعار دروغین حقوق بشر به دنبال اهداف مورد نظر خود هستند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: جلوه مثبت این حوادث، روشن شدن چهره خبیث این رژیم و حامیان آن است و تاریخ برای این بصیرت قربانی می‌خواهد تا دنیا بفهمد که فلسطینی‌ها گرفتار چه رژیم منحوسی هستند.

وی با اشاره به سکوت رهبران برخی کشورهای منطقه، بیان داشت: برای رهبران کشورهای عربی متأسفیم، از این‌ها مفلوک‌تر پیدا نمی‌شود، آن‌ها نمی‌دانند صهیونیست‌ها منافع خود را به همه ترجیح می‌دهند، باید بدانند سکوت به نفع آن‌ها نیست و با خفت، قربانی صهیونیست‌ها خواهند شد.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان افزود: ملت ایران باید افتخار کنند که پرچم حمایت از فلسطین را محکم نگه داشته‌اند و در این راه تردید نداشته و متزلرل نشدند.

پورمحمدی تصریح کرد: نباید در جامعه یأس ایجاد کنیم و با اراده و عزم راسخ تا آزادی قدس شریف از حقوق ملت فلسطین دفاع کنیم.

وی با اشاره به برتری قدرت ایران در حوزه جنگ نرم و سخت، گفت: جمهوری اسلامی علی‌رغم همه تحریم‌ها و تهدیدها، از قدرت سخت و نرم برخوردار است و در کنار محتوای اصیل که انقلاب را شکل داده، با قدرت این راه را ادامه می‌دهد.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه حضرت امام و رهبری به وفاداری و خوش‌بینی مردم به نظام توجه خاصی داشتند، گفت: وفاداری و خوش‌بینی مردم برای تولید قدرت نرم است و نماد افزایش قدرت نرم همبستگی، اتحاد، انسجام و مشارکت در انتخابات است.

پورمحمدی با بیان اینکه ما باید تلاش کنیم که مردم به نظام خوش بین باشند و مشارکت اسیب نبیند، تاکید کرد: هر روایت، پیامی و بیانیه ای که موجب تزلزل مردم و کاهش مشارکت در انتخابات شود اشتباه محض است.

وی وحدت و انسجام را اصل مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: نباید بگو و مگوهای سیاسی در آستانه انتخابات به روان جامعه آسیب بزند، باید دقت لازم برای بیان عقیده در نظر گرفته شود.

دبیر جامعه روحانیت اظهار داشت: امروز برخی جوانان ما در مورد تحولات غزه موضع درست نمی‌گیرند و پا روی حق می‌گذارند، باید به جامعه آگاهی دهیم و به خاطر عمل ما مردم در ارزش‌ها و حقایق تردید پیدا نکنند و جامعه باید در زمینه سیاسی و اجتماعی ارتقای فکری پیدا کند.

وی افزود: همه باید تلاش کنیم به مردم امیدواری دهیم و با مشارکت و اقتدار ملی مشکلات کشور را حل کنیم.

پورمحمدی با بیان اینکه سامان سیاسی کشور معیوب است، گفت: چون جایگاه و حقوق احزاب در ایران مشخص نیست توان و ظرفیت چندانی برای تصمیم‌گیری ندارند وظیفه آن‌ها هم مشخص نیست باید به سمت احزاب پاسخگو و با برنامه در نظام سیاسی پیش برویم.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان با اشاره به میتینگ‌های انتخاباتی احزاب بیان داشت: احزاب باید با راهبرد و برنامه مشخص وارد انتخاب شوند و بتوانند برای حل مشکلات کشور برنامه ارائه دهند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *