وبلاگ
پایان موفق رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش

پایان موفق رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش

پایان موفق رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش

سخنگوی رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش گفت: این رزمایش با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ کریم چشک سخنگوی رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش صبح امروز (شنبه، ۶ آبان‌ماه) در گفت‌وگو با شبکه خبر سیما که در حاشیه برگزاری دومین روز این رزمایش انجام شد، گفت: رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش با شرکت یگان‌های مختلف از استان‌های کشور با موفقیت به پایان رسید.

وی افزود: تفاوت این رزمایش با سایر رزمایش‌ها در حجم نیروی انسانی چند برابری برخوردار بود و همچنین، تجهیزات و تسلیحاتی که برای اولین بار در رزمایش شرکت کردند از کفایت عملیاتی بسیار خوبی برخوردار بودند.

سخنگوی رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به موفقیت تسلیحات و تجهیزات به کار گرفته شده در این رزمایش، تاکید کرد: همه سلاح‌ها، تجهیزات و ادواتی که در این رزمایش استفاده شدند، توانستند نمره بسیار خوبی را دریافت کنند.

وی ادامه داد: البته نقش نیروی انسانی کار آمد متدین و ولایت مدار را نباید فراموش کرد. به همین دلیل، از همه همرزمان عزیزم که در این رزمایش شرکت داشتند از جمله فرماندهان عزیز و همه کارشناسان، داوران و ناظران که نحوه اجرای هر کدام از عملیات‌ها را ارزیابی کردند، تشکر می‌کنم.

امیر سرتیپ کریم چشک در پایان تاکید کرد: رزمایش بسیار خوب و شایسته‌ای را در حد بسیار بالایی انجام دادیم که امیدوارم مورد قبول قرار گرفته باشد و بتوانیم امنیت کشورمان را در مقابل تهدیدات مختلف تامین کنیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *