وبلاگ
وزیر کشور: احزاب به قانون پایبند باشند

وزیر کشور: احزاب به قانون پایبند باشند

وزیر کشور: احزاب به قانون پایبند باشند

وحیدی با اشاره به انتخابات مجلس در سال جاری توصیه‌ای به احزاب با جریان‌های مختلف سیاسی داشت و گفت: همه احزاب فعال در کشور باید خود را مکلف و مقید به قوانین بدانند؛ قانون فصل الخطاب و ملاک اصلی است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از شفقنا، احمد وحیدی وزیر کشور با اشاره به انتخابات مجلس در سال جاری توصیه ای به احزاب با جریان های مختلف سیاسی داشت و گفت: همه احزاب فعال در کشور باید خود را مکلف و مقید به قوانین بدانند؛ قانون فصل الخطاب و ملاک اصلی است.

وی افزود: همه احزاب با جریانات سیاسی مختلف باید در چارچوب قانون فعالیت کنند و اگر کسی انتظار داشته باشد که خلاف قانون عمل شود و شرطی بگذارد که خلاف قانون باشد، اجرای خواسته و انتظار او معنایی ندارد لذا هر کسی که بخواهد خارج از چارچوب قانون عمل کند حتماً یک عنصر غیر مسئول شناخته خواهد شد.

وزیر کشور توصیه ای به احزاب داشت و گفت: توصیه ما به همه احزاب، گروه ها و تشکل ها این است که در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند و با مشارکت گسترده خود، دیگران را نیز تشویق به حضور کنند. توصیه دیگر اینکه هیچ یک از احزاب به سراغ مسیرها و روش‌هایی که خلاف مسئولیت پذیری اجتماعی و خلاف پایبندی به اصول و قواعدی است که یک جریان سیاسی باید عمل کند، نروند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *