وبلاگ
وحیدی: ۱۳ آبان امسال نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان خواهیم داد

وحیدی: ۱۳ آبان امسال نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان خواهیم داد

وحیدی: ۱۳ آبان امسال نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان خواهیم داد

وزیر کشور، حمایت آمریکا را عامل جنایات رژیم صهیونسیتی دانست و گفت: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، احمد وحیدی در خصوص تقارن جنگ غزه با ۱۳ آبان امسال به عنوان روز استکبار ستیزی گفت: در اتفاقات اخیر در جنگ غزه و پس از عملیات طوفان الاقصی در فلسطین اشغالی شاهد یک بیداری مجددی میان ملت‌ها در سطح جهان اسلام و حتی سایر کشورهای جهان که اسلامی نیستند، هستیم.

وی افزود: آنچه که جوهره این بیداری را ایجاد می‌کند شناخت ماهیت و وجود جعلی رژیم صهیونیستی و همین طور حمایت‌های بی‌پایان و کم نظیر آمریکایی‌ها و برخی متحدان غربی از این رژیم جعلی است.

وزیر کشور اظهار داشت: با بروز جنگ غزه، بیداری ملت‌های جهان و جدا شدن صف آنها از دولت‌هایشان رخ داده و این امر همزمان با ۱۳ آبان که روز مبارزه با استکبار جهانی است بیش از هر وقت دیگری خودش را نشان داده و خواهد داد.

وحیدی با اشاره به سابقه جمهوری اسلامی در شناخت و مبارزه با استکبار گفت: تشخیص جمهوری اسلامی از روز اول در شناخت و مبارزه با استکبار به خوبی صورت گرفت و ماهیت رژیم استکباری آمریکا را به خوبی شناخت.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم شاهد هستیم که جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه با حمایت آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد.

وزیر کشور ‌تاکید کرد: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *