وبلاگ
وحیدی: باید سازوکاری در خانه احزاب برای گفت‌وگو طراحی شود

وحیدی: باید سازوکاری در خانه احزاب برای گفت‌وگو طراحی شود

وحیدی: باید سازوکاری در خانه احزاب برای گفت‌وگو طراحی شود

وزیر کشور، گفت: خانه احزاب بهترین مکان برای برگزاری گفت‌وگوها بین احزاب است و باید سازوکاری در خانه احزاب طراحی شود تا این گفت‌وگوها مستمر باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، احمد وحیدی وزیر کشور در پایان همایش فصلی خانه احزاب که امروز (پنجشنبه 21 دی ماه) در وزارت کشور برگزار شد، گفت: مشکل بزرگ ما عدم گفت‌وگو است، احزاب و سلایق مختلف باید با هم حرف بزنند که این یک دستور دینی و راهگشا است؛ همه می‌توانند حرف‌های مشترک خود را پیدا کنند، خیلی از سوء‌تفاهم‌ها برطرف می‌شود.

وی افزود: خانه احزاب بهترین جا برای برگزاری این گفت‌وگوهاست، این نشست‌ها باید بیشتر برگزار شود، باید سازوکاری در خانه احزاب طراحی شود تا این گفت‌وگوها مستمر باشد.

وزیر کشور با بیان اینکه منافع، امنیت و مصالح ملی برای عموم مردم است، تصریح کرد: اگر ما این‌ها را به‌عنوان ارزش‌های والا در نظر بگیریم، حتما همگی به این‌ها معتقد هستند، کار ما برای به نتیجه رسیدن خیلی دشوار است، ما با همین مبانی می‌توانیم خیلی کارها را انجام دهیم، باید ببینیم تکلیف ما در برابر این مبانی چیست؟ آیا تکلیف داریم مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنیم یا نکنیم؟!، اگر مبانی را قبول داشته باشیم، زود به نتیجه می‌رسیم.

وحیدی ادامه داد: این اتفاقی که در کرمان افتاد، یک از هزاران بود. جلوی هزار عملیات تروریست‌ها گرفته شده، جان زن و بچه مردم که اصولگرا و اصلاح‌طلب ندارد.

وی اضافه کرد: دشمنان خیلی جدی هستند و کاری به جریان‌های سیاسی داخل کشور ندارند، حجم حملات سایبری هم بسیار زیاد است و دیوانه‌وار به زیرساخت‌های سایبری ما حمله می‌کنند و حجم آن‌ها بسیار است.

در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *