وبلاگ
واکنش عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب به برخی ادعاها درباره موسوی‌خوئینی‌ها

واکنش عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب به برخی ادعاها درباره موسوی‌خوئینی‌ها

واکنش عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب به برخی ادعاها درباره موسوی‌خوئینی‌ها

عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب در واکنش به برخی ادعاها درباره موسوی‌خوئینی‌ها تاکید کرد: رهبر انقلاب موسوی خوئینی‌ها را سال ۶۸ به‌سِمت مشاور سیاسی خود منصوب کردند، او هم پذیرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌ مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب در واکنش به برخی ادعاها درباره موسوی‌خوئینی‌ها تاکید کرد: رهبر انقلاب موسوی خوئینی‌ها را سال ۶۸ به‌سِمت مشاور سیاسی خود منصوب کردند، او هم پذیرفت.

حکم انتصاب موسوی خوئینی ها که فضائلی به آن اشاره کرده همان ایام در پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای منتشر شد.

در متن حکم رهبر معظم انقلاب که سال ۶۸ در پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شده آمده بود:

بسم‌ الله ‌الرحمن ‌الرحیم‌

جناب‌ حجت‌الاسلام ‌والمسلمین‌ آقای‌ حاج‌ سید محمد موسوی ‌خوئینی ‌دامت‌تأییداته‌

با توجه ‌به‌ اصل‌ یکصد و دهم‌ قانون‌ اساسی‌ که‌ سیاستگذاری های‌ عمده‌ی‌ نظام‌ جمهوری ‌اسلامی‌ را بر عهده‌ی‌ مقام‌ رهبری‌ قرار داده‌ است‌ و با معرفت‌ به‌ خصوصیات‌ انقلابی و تجارب‌ عملی‌ جنابعالی‌ در دوران‌ ده ساله‌ گذشته‌ و بالخصوص ‌مسؤولیت های مهمی که‌ از طرف‌ رهبر کبیر و امام‌ فقیدمان ‌رضوان‌الله ‌علیه ‌به ‌جنابعالی محول‌ گردید و حاکی از اعتماد معظم‌له‌ به‌ شما می‌باشد، جنابعالی ‌را به‌ مشاورت‌ سیاسی خود منصوب‌ می‌کنم‌.

حیطه‌ کار آن‌ مشاورت‌، عبارت‌ است ‌از سیاست های‌ کلی‌ کشور در امور داخلی و خارجی و قضایای اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره‌، لازم‌ است‌ در امور ارجاعی و غیره‌ نظرات‌ بررسی‌ شده ‌و سنجیده‌، تدوین‌ و به‌ عنوان‌ نظر مشورتی‌ ارایه‌ گردد. مقتضی‌ است‌ از آحاد مؤمن‌، و هوشمند و انقلابی و مجرب‌ بدون‌ رعایت‌ نسبت های جناحی و گروهی‌ برای‌ بررسی‌ و سنجش‌ دقیق‌ و عمیق‌ مسائل‌ استفاده‌ فرمایید، شرح‌ وظایف‌ به ‌صورت‌ ریز را تهیه‌ و ارایه‌ فرمایید.

خداوند به‌ جنابعالی توفیق‌ عنایت‌ فرماید.

سید علی خامنه‌ای

1368/10/17

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *