وبلاگ
همه چیز درباره وام ازدواج 150 میلیونی

همه چیز درباره وام ازدواج 150 میلیونی

وام بانکی ازدواج

وام ازدواج در حال حاضر برای مردان بیشتر از ۲۵ سال و زنان بالاتر از ۲۳ سال، 120 میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته – 70 میلیون تومان – دوبرابر شده است. اما چطور وام ازدواج 150 میلیون تومانی بگیریم؛ تنها راه گرفتن این وام، داشتن شرط سنی است؛ یعنی مردان کمتر از 25سال و زنان کمتر از 23سال امکان دریافت تسهیلات 150 میلیونی ازدواج را دارند.

شرایط، مدارک، ضامن و مبلغ وام ازدواج

بعد از پیشنهاد مجلس قرار شد خانم‌های زیر ۲۳ سال و آقایان زیر ۲۵سال که ازدواج می‌کنند، علاوه بر وام تعیین شده ازدواج، مبلغ ۱۰۰ میلیون دیگر هم وام بگیرند که مجموع وام این زوجین را 300 میلیون تومان می‌کند. مبلغ وام ازدواج برای این دسته از زوجین سال گذشته برای هر نفر ۱۰۰ میلیون تومان بود که امسال با 50درصد افزایش به 150 میلیون تومان رسید.

برای اینکه پرداخت اقساط برای وام گیرنده‌ها سخت نباشد، مدت زمان بازپرداخت وام ازدواج هم از 7 سال به 10 سال افزایش پیدا کرد. شرط داشتن ضامن کارمند رسمی هم از شروط گرفتن این وام حذف شده است. به خاطر همین زمان بازپرداخت بلندمدت و سود کارمزد 4درصدی است که وام ازدواج بهترین تسهیلات بانکی با کمترین میزان سود و بلندترین اقساط محسوب می‌شود.

اقساط وام ۱۵۰میلیونی ازدواج

اگر به عنوان متقاضی، وام ازدواج ۱۵۰میلیونی (به تومان!) با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله بگیرید، اقساط این وام چقدر خواهد بود. «رده» این محاسبه را برای شما انجام داده است؛ اگر کسی سال آینده وام ازدواج بگیرد، هر ماه باید حدود یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان قسط بدهد. این وام البته با کارمزد ۴ درصدی به زوج‌ها داده می‌شود و برای همین مبلغ اقساط نسبت به مبلغ وام، معقول و قابل پرداخت است.

The post همه چیز درباره وام ازدواج 150 میلیونی appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *