وبلاگ
همه چیز درباره خرید اقساطی با سفته

همه چیز درباره خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی با سفته

خرید اقساطی همیشه یکی از راه‌های میان‌بر برای خرید وسایل و ملزوماتی است که بودجه‌ تهیه‌شان را نداریم. خرید لپ‌تاپ، لوازم خانگی، گوشی همراه و خیلی از وسایل دیگری که شاید مدت‌هاست برنامه‌ خریدشان را ریخته‌ایم، اما به دلیل نداشتن پس‌انداز و پول کافی، موفق به تهیه آنها نشده‌ایم. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، یکی از راه‌ها خرید اقساطی با سفته بدون پیش‌پرداخت است.

خرید اقساطی با سفته

این روزها سایت‌ها و فروشگاه‌های زیادی هستند که امکان خرید اقساطی با سفته بدون ضامن را فراهم کرده‌اند. طبیعی است که بخش زیادی از کاربران لوازم دیجیتال و گوشی‌های همراه را نسل «Z» تشکیل می‌دهند. نسلی که طبیعی است به خاطر سن‌وسال‌شان – جوانانی که بین ۱۴ تا ۲۸ سال سن دارند – شغل دولتی دارند، نه دسته چک صیادی توی بند‌وبساط‌شان پیدا می‌شود. تازه اگر کسی را هم داشته باشند که بتواند به آنها چک صیادی بدهد، به احتمال زیاد سابقه و تجربه گرفتن وام و تسهیلات را نداشته‌اند. کسی هم که قبلا وام نگرفته باشد، دارای رتبه اعتبارسنجی و امتیاز اعتباری بانکی نیست. بدون این رتبه هم هیچ بانکی نه به شما وام می‌دهد، نه می‌توانید چک صیادی بگیرید. برای همین هم تنها راه تامین اعتبار خرید وسایل ضروری برای این نسل، رفتن سراغ خرید اقساطی با سفته از لندو یا خرید اقساطی با سفته از دیجی‌کالا و در واقع خرید اقساطی با سفته دیجیتال است.

دریافت وام با سفته بدون ضامن

خرید قسطی با سفته بدون ضامن

درگیری‌های پیدا کردن ضامن معتبر برای گرفتن وام همیشه یکی از موانع بزرگ پیش روی متقاضیان وام بوده است. برای همین سختی‌های گرفتن تسهیلات بود که سایت‌ها و فروشگاه‌های خرید قسطی پدید آمدند. اما این سایت‌ها هم برای ضمانت در اختیار گذاشتن اعتبار خرید، از مشتریان خود چک صیادی درخواست می‌کردند. اما دریافت اعتبار برای کسانی که چک هم نداشتند، چه می‌شد؟ به همین خاطر خرید اقساطی با سفته بدون ضامن برای سهولت کار راه‌اندازی شد. برای خرید اقساطی کافی است یک سفته که امکان تهیه آن به راحتی مهیاست، به فروشگاه ارائه کنید. کافی است در بخش خرید از پلتفرمی که در ان مشغول خرید لوازم خانگی، اعتبار خرید یا حتی وام هستید، عنوان «خرید با سفته» را انتخاب کنید.

خرید اقساطی با سفته الکترونیک

طبیعی است که تهیه و خرید سفته کاغذی، پر کردن مشخصات لازم روی آن و فرستادنش برای سایتی که قصد خرید اقساطی از آن را دارید، دردسرهای خاص خودش را دارد. مسیر ساده‌تری هم وجود دارد. خرید سفته الکترونیک و فرستادن آن به صورت آنلاین برای سایت یا پلتفرمی که اعتبار خرید به شما می‌دهد. البته یک شرط هم وجود دارد: سایت خرید اقساطی سفته دیجیتال را از شما قبول کند. چون بعضی از این سایت‌ها فقط سفته کاغذی را قبول می‌کنند.

دریافت وام با سفته بدون ضامن

خرید اقساطی با سفته بدون پیش‌پرداخت

اگر دنبال جایی می‌گردید که بتوانید بدون پیش‌پرداخت اولیه و حتی داشتن چک صیادی و ضامن رسمی، به شما وام بدهد یا اعتبار خرید در اختیارتان بگذارد، کافی است سراغ خرید قسطی با سفته دیجیتال بروید. برای این کار هم باید لندتک‌ها را انتخاب کنید. «لندتک» در واقع پلتفرم‌های آنلاین و اینترنتی هستند که در حوزه دیجتال خدمات وام و خرید اقساطی می‌دهند. لندتک‌ها با دردسر کمتری نسبت به بانک‌ها به کاربرانشان وام می‌دهند و سود خیلی از این وام‌ها هم تفاوت چندانی با تسهیلات بانکی ندارد. اما نکته ماجرا در شیوه بازپرداخت وام‌هاست. برخلاف وام‌های بانکی، لندتک‌ها در مدت ‌زمان کمتری مثلا یک تا دو سال وام را با مشتریانشان تسویه می‌کنند. پس اگر سراغ خرید اقساطی با سفته از دیجی‌کالا،خرید اقساطی با سفته لندو یا هر سایت و فروشگاه اینترنتی دیگری رفتید، این دو مورد را حتما بررسی کنید. مقدار سودی که باید همراه وام برگردانید، بین ۱۸ تا ۲۳درصد است و زمان بازپرداخت اقساط هم مابین یک تا دوسال است. یادتان باشد هر قدر اقساط طولانی‌تری را انتخاب کنید، سود بیشتری هم باید به پلتفرم ارائه‌دهنده وام بپردازید. پس اگر توان مالی پرداخت را در اقساط کوتاه‌مدت‌ دارید، حتما این گزینه را انتخاب کنید.

The post همه چیز درباره خرید اقساطی با سفته appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *