وبلاگ
نگاهداری: سکوت در برابر جنایات صهیونیست‌ها افسوس آینده را به همراه دارد

نگاهداری: سکوت در برابر جنایات صهیونیست‌ها افسوس آینده را به همراه دارد

نگاهداری: سکوت در برابر جنایات صهیونیست‌ها افسوس آینده را به همراه دارد

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام وحشیانه صهیونیست‌ها در حمله به بیمارستان المعمدانی را مایه تاسف جامعه جهانی دانست و بر لزوم برخورد قاطع با این جنایات تاکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی ادامه حملات رژیم صهیونیستی به مردم مظوم غزه و اقدام وحشیانه در کشتار کودکان و مجروحان در بیمارستان المعمدانی (الاهلی) را مایه تاسف جامعه جهانی دانست و بر لزوم برخورد قاطع با این جنایات تاکید کرد.
متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم
نظاره‌گری سازمان‌ها و نهادهای بین‌الملل در مقابل جنایات رژیم سفاک صهیونیستی، کار را بدانجا کشانده که خون صدها کودک و مجروح با اقدام وحشیانه دیگری بر زمین ریخته شد. حضور ملت‌های مسلمان و غیر مسلمان در خیابان‌ها شهرهای مختلف جهان و سردادن شعارهای ضدصهیونیستی، درخواستی واضح و مبرهن از دولت‌ها و جامعه جهانی در به کارگیری اقدامی عاجل در برابر این رژیم است.

امروز دیگر صبر جامعه مسلمان و آزادگان جهان و زمان بسنده کردن به بیانیه و محکومیت اقدامات صهیونیست‌ها به سر آمده و ایجاد سدی در برابر تجاوزات و توقف جنایات در فلسطین عزیز، کوچک‌ترین خواسته و انتظار از کشورهای مستقل دنیاست. اگر عاشورا و سوگواری ما در محرم برای امام حسین(ع)، اهل بیت و یاران باوفایش است، امروز غزه، کربلا، مردم بی‌دفاع این سرزمین، اصحاب و اهل بیت سید‌الشهدا(ع) و کودکان این سرزمین، حضرت علی‌اصغر(ع)، زمانه‌اند؛ سکوت در چنین کربلا و عاشورایی، غفلت دیگری خواهد بود.

دیگر زمان محکومیت و به کاربردن واژگانی که معنای خود را از دست داده‌اند، عبث و بیهوده است و جامعه جهانی می‌بایست اقدامی عاجل در برابر خشونت‌های بی‌دامنه رژیم صهیونیستی به کار گیرد. بی‌تردید سکوت امروز، افسوس تاریخ در آینده، را به همراه خواهد داشت.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *