وبلاگ
نهم دی  تجلی هوشیاری و بصیرت انقلابی مردم ولایتمدار ایران است

نهم دی تجلی هوشیاری و بصیرت انقلابی مردم ولایتمدار ایران است

نهم دی تجلی هوشیاری و بصیرت انقلابی مردم ولایتمدار ایران است

ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت سالروز حماسه بزرگ و مردمی نهم دی در پیامی نوشت: هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب و آگاهی و بصیرت مردم، دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذاشت، نهم دی ماه تجلی هوشیاری و بصیرت انقلابی رهبری عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه بزرگ و مردمی نهم دی، «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ یکی از روزهای ماندگار در دفتر بصیرت و ولایتمداری ملت آگاه و انقلابی ایران اسلامی است.

حماسه‌ نهم دی نشانگر پیوند عمیق مردم ایران با ولایت و نظام اسلامی است و به‌ عنوان یک روز تعیین‌کننده در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

بعد از حضور حماسی و پرشکوه مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران تلاش کردند این پیروزی بزرگ را فتنه‌ای بزرگ و ابزاری برای ضربه به انقلاب شکوهمند اسلامی تبدیل نمایند، در این راستا فضای کشور را به آشوب و اغتشاش تبدیل کردند.

فتنه 88 بی‌تردید یکی از بزرگترین فتنه‌‎های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود که فرصت کم‌نظیر مشارکت حداکثری مردم را تحت‌الشعاع قرار داد و ضرباتی را به جمهوریت نظام وارد ساخت، اما هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب و آگاهی و بصیرت مردم، دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذاشت، نهم دی ماه تجلی هوشیاری و بصیرت انقلابی رهبری عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران است.

نهم دی از ایام‌الله و روز یأس و ناکامی دشمنان انقلاب و ملت ایران است.

در نهم دی ملّت بزرگ ایران با حضوری آگاهانه و مقتدرانه با آرمان‌های امام و انقلاب بیعتی دوباره کردند و ولایتمداری و بصیرت خود را به رخ جهانیان کشیدند.

امسال در حالی چهاردهمین سالگرد حماسه 9 دی را گرامی می‌داریم که جهان شاهد جنایات گسترده رژیم صهیونیستی و حامیان غربی این رژیم علیه ملت مظلوم فلسطین است. نسل‌کشی، جنایت علیه بشریت و تجاوز رژیم صهیونیستی، سند رسوایی مدعیان حقوق بشر و مردم‍سالاری است که فتنه ۸۸ را طراحی، هدایت و حمایت کردند.

فتنه‌آفرینان مدعی آزادی، مردم‌سالاری و حقوق بشر امروز نه تنها آزادی و حقوق ملت فلسطین را نادیده گرفته‌اند، بلکه با کمک‌های مالی، تجهیزاتی و رسانه‌ای از رژیم غاصب صهیونیستی چهره واقعی خود را نمایان ساخته‌اند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه و همگام با ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی، یوم‌الله 9 دی را گرامی داشته و بار دیگر آمادگی خود را برای دفاع از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد و به ملت غیور ایران اطمینان می‌دهد برای مقابله با هرگونه اقدام دشمن از آمادگی کامل برخوردار است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *