وبلاگ
نماینده مجلس: 47 کلاس درس مقطع دبستان در شهرستان اردکان فاقد معلم است

نماینده مجلس: 47 کلاس درس مقطع دبستان در شهرستان اردکان فاقد معلم است

نماینده مجلس: 47 کلاس درس مقطع دبستان در شهرستان اردکان فاقد معلم است

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه ۴۷ کلاس درس مقطع دبستان در شهرستان اردکان فاقد معلم است گفت: پیگیری‌هایی را از طریق آموزش و پرورش در این باره داشته‌ام، اما نتیجه‌ای در پی نداشته و از آقای رئیس جمهور می‌خواهم که خود نسبت به رفع مشکل آموزش و پرورش اردکان اقدام کند.

محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: شهرستان اردکان در آغاز سال جدید تحصیلی با ۹۶ کلاس درس فاقد معلم در مقطع دبستان مواجه بود.

وی افزود: پیگیری‌هایی را برای رفع این مشکل داشتیم و موضوع را از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان و حتی شخص وزیر آموزش و پرورش پیگیری کردیم، اما امروز با گذشت یک هفته از آغاز سال تحصیلی ۴۷ کلاس درس مقطع دبستان در شهرستان اردکان فاقد معلم است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تعداد دانش آموزان در کلاس‌های درس مدارس شهرستان اردکان حداقل ۳۵ نفر در هر کلاس است.

دشتی خاطرنشان کرد: علاوه بر مقطع دبستان کلاس‌های مقطع متوسطه اول و دوم نیز با ۵۰۰ ساعت کلاس درس خالی در هر ماه و فقدان معلم در این ساعات مواجه هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه پیگیری‌ها درباره رفع مشکل کلاس‌های درس مدارس اردکان نتیجه لازم را در پی نداشته، از رئیس جمهور برای رفع این مشکل استمداد می‌طلبم و می‌خواهم ایشان شخصاً به موضوع ورود پیدا کنند تا کلاس‌های درس مدارس اردکان در سال تحصیلی جدید خالی از معلم نباشد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *