وبلاگ
نماینده مجلس: مردم در راهپیمایی فردا نفرت خود از آمریکا را نشان دهند

نماینده مجلس: مردم در راهپیمایی فردا نفرت خود از آمریکا را نشان دهند

نماینده مجلس: مردم در راهپیمایی فردا نفرت خود از آمریکا را نشان دهند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: با توجه به نقش آمریکا در کشتار مردم بی دفاع غزه، راهپیمایی 13 آبان امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با حضور گسترده در این مراسم انزجار خود را از سیاست های خصمانه آمریکا برای دشمنی با مردم ایران و کشتار مردم غزه فریاد بزنیم.

حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به جنایات آمریکا علیه ملت ایران قبل از تسخیر لانه جاسوسی و بعد از آن گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و افشای اسناد جاسوسی و دستگاه‌های شنود سفارتخانه این کشور برای جاسوسی علیه ملت ایران، چهره واقعی آمریکا را به همگان نشان داد.

وی افزود: اگر تا پیش از آن آمریکا با شعارهای دروغینی که در دفاع از حقوق بشر سر می‌داد، نزد افکار عمومی جهان آبرو و اعتباری از این طریق برای خود کسب کرده بود، با تسخیر لانه جاسوسی این آبروی ساختگی آمریکا از بین رفت.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تسخیر لانه جاسوسی را می‌توان اولین حرکت در جهت افشای چهره واقعی هیئت حاکمه آمریکا نزد افکار عمومی جهان دانست.

نصیرایی خاطرنشان کرد: علاوه بر افشای چهره واقعی آمریکا با تسخیر لانه جاسوسی، پوشالی بودن قدرت این کشور نیز به همگان نشان داده شد و ملت‌های آزادیخواه جهان فهمیدند که باید بدون ترس از رجزخوانی‌های سیاستمداران آمریکا جلوی این کشور بایستند.

وی افزود: تسخیر لانه جاسوسی و افشای چهره واقعی آمریکا، در واقع سرچشمه‌ای برای اقدامات ضد استکباری آزادی‌خواهان جهان علیه استکبار شد که نمونه اخیر آن را می‌توان در عملیات طوفان الاقصای مردم غزه علیه رژیم صهیونیستی مشاهده کرد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هم در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط ملت ایران و هم در عملیات طوفان الاقصی توسط ملت فلسطین، پوشالی بودن قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی به جهانیان ثابت شد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: آمریکا در 13 آبان 43 امام(ره) را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تبعید کرد و در 13 آبان 57 به کشتار دانش‌آموزان پرداخت، اما دانشجویان انقلابی ما در 13 آبان 58 ضربه سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با تسخیر لانه جاسوسی به آمریکا وارد کردند.

وی افزود: در 13 آبان 58 دانش‌آموزان و دانشجویان انقلابی ما با تسخیر لانه جاسوسی و افشای اسناد جاسوسی آمریکا علیه ملت ایران ضربه محکمی به آمریکا زدند و آبروی هیئت حاکمه آمریکا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نزد افکار عمومی بردند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب هم فرمودند اینکه عده‌ای سعی می‌کنند علت دشمنی آمریکا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تسخیر لانه جاسوسی این کشور توسط دانشجویان اعلام کنند، کار بسیار غلط و دروغ بسیار بزرگی است. در تاریخ معاصر ایران و در جنایاتی که در این سال‌ها اتفاق افتاده، رد پای آمریکا مشاهده می‌شود.

نصیرایی خاطرنشان کرد: رژیم حاکم بر آمریکا از کودتای 28 مرداد تا به امروز هر جنایتی که توانسته علیه ملت ایران انجام داده و سفارتخانه این کشور در ایران به‌ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی درواقع مرکزی برای جاسوسی از ملت ایران بود تا یک سفارتخانه برای برقراری روابط سیاسی و دیپلماتیک.

وی در پایان با اشاره برگزاری راهپیمایی 13 آبان گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در غزه و نقش آمریکا در کشتار مردم بی دفاع این شهر، راهپیمایی 13 آبان امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مردم باید با حضور گسترده در این مراسم انزجار خود را از سیاست های خصمانه آمریکا برای دشمنی با مردم ایران و همچنین کشتار مردم غزه فریاد بزنند.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *