وبلاگ
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله خاتمی برگزار می‌شود

نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله خاتمی برگزار می‌شود

نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله خاتمی برگزار می‌شود

نمازجمعه این هفته تهران(27 مردادماه) در مصلی امام خمینی(ره)، به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نمازجمعه این هفته تهران، 27 مردادماه در مصلی امام خمینی(ره)، به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی برگزار خواهد شد.

طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت 11 آغاز خواهد شد. هم چنین امیر سرتیپ دکتر محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سخنران پیش از خطبه‌ها خواهد بود.

در بخشی معرفی کتاب منتخب این هفته، کتاب «سرباز روز نهم» نوشته نعیمه منتظری معرفی می‌شود. کتاب «سرباز روز نهم» زندگینامه جامع و کامل شهید مصطفی صدرزاده از فرماندهان تیپ فاطمیون و از شهدای شاخص مدافع حرم می‌باشد که انتشارات «راه یار» آن را منتشر کرده است.

استفاده از صوت‌های متعدد شهید در موقعیت‌های مختلف، سخنرانی او قبل از عملیات‌ها و خاطره گویی برای یارانش، همچنین مصاحبه با برخی فرماندهان ایرانی جبهه مقاومت که شاید برای اولین و آخرین بار فرصت گفت‌وگو با ایشان فراهم شده، از ویژگی‌های کتاب «سرباز روز نهم» است.

در مقدمه این کتاب می‌خوانیم:

کتاب پیش‌رو حاصل زندگی مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر شخصی است که می‌تواند در دوره حاضر، بی‌شک الگویی دست‌یافتنی باشد. او که از سال ۱۳۹۲ با ده‌ها ترفند پایش را به سوریه باز می‌کند، ظرف دو سال از چهره‌های محبوب و مؤثر مدافعان حرم می‌شود تا جایی که سردار شهید سلیمانی را به تمجید وامی‌دارد.

کتاب «سرباز روز نهم» با ۳۰ درصد تخفیف در غرفه کتاب آدینه در محوطه شرقی شبستان در معرض انتخاب نمازگزاران محترم خواهد بود.

در نماز جمعه این هفته تهران میزهای خدمت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ قوه قضائیه و شهرداری تهران نیز حضور دارند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *