وبلاگ
ناوگروه ۳۶۰ ارتش چگونه فرانسوی‌ها را شوکه کرد؟

ناوگروه ۳۶۰ ارتش چگونه فرانسوی‌ها را شوکه کرد؟

ناوگروه ۳۶۰ ارتش چگونه فرانسوی‌ها را شوکه کرد؟

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان خاطره‌ جالبی چگونگی وارد شدن شوک به فرانسوی‌ها توسط ناوگروه 360 نیروی دریایی ارتش را تشرح کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که امروز (شنبه، 8 مهر) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، برگزار شد، گفت: طبق قانون خود دولت فرانسه اگر شناوری بخواهد از زیبایی‌های جزایر پولینزی با چشم غیرمسلح بهره ببرد می‌تواند نزدیک شود، ما هم به سواحل جزیره ورود کرده و اقدام به پرواز پهپاد از روی ناو‌ هم کردیم. در اینجا فرانسوی‌ها یک سیلی محکم خوردند و تا الآن هم در شوک هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: یک شوک دیگر به فرانسه وارد کردیم و گفتیم ما آمادگی اجرای یک رزمایش مشترک با ناوگان شما را داریم؛ می‌دانستیم آن‌ها چیزی ندارند، می‌خواستیم آن‌ها را تحقیر کنیم. آن‌ها دو روزی در شوک بودند پس از 48 ساعت جواب دادند ما در اقیانوس هند آمادگی داریم؛ گفتیم الآن ما هم در اینجا و هم در اقیانوس هند آمادگی داریم. دوباره 24 ساعت در شوک رفتند و گفتند اینجا که نمی‌توانیم الآن در اقیانوس هند هم آمادگی نداریم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *