وبلاگ
میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی ماند

میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی ماند

میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی ماند

سخنگوی دولت گفت: با لحاظ تغییر عنوان و منتفی شدن موضوع و مانع قانونی در رأی صادره دیوان عدالت اداری برای رئیس سازمان اداری و استخدامی، مقرر شد آقای لطیفی در سمت قبلی انجام وظیفه کند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت گفت: پس از صدور رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در مورد رئیس سازمان اداری و استخدامی، از آنجا‌که رأی دیوان بر مبنای ایراد به مأموریت آقای دکتر لطیفی از دانشگاه امام صادق (ع) صادر شده بود، با تدبیر اتخاذ شده مأموریت ایشان از دانشگاه به دولت منتفی، و سپس با انعقاد قرارداد کار معین رابطه اداری ایشان با دولت برقرار شد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: با لحاظ تغییر عنوان و منتفی شدن موضوع و مانع قانونی مذکور در رأی صادره مجددا مقرر گردید آقای دکتر لطیفی در سمت قبلی انجام وظیفه نمایند.

به گزارش فارس، ۱۸ تیرماه سالجاری بود که دیوان عدالت اداری طی حکمی اعلام کرد که انتصاب میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به واسطه اینکه وی همزمان عضویت هیأت علمی دانشگاه امام صادق را نیز دارد و طبق قانون نمی‌تواند به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه، در دولت حکم انتصابی داشته باشد، مغایر با قانون است.

امروز نیز حکمی از دیوان عدالت اداری منتشر شد که رأی قبلی را تأیید کرده بود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *