وبلاگ
مقدم: پیاده‌روی میلیونی اربعین بزرگترین رزمایش قدرت مسلمانان جهان است

مقدم: پیاده‌روی میلیونی اربعین بزرگترین رزمایش قدرت مسلمانان جهان است

مقدم: پیاده‌روی میلیونی اربعین بزرگترین رزمایش قدرت مسلمانان جهان است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ، تصریح کرد: پیاده‌روی میلیونی اربعین از همه اقوام، ادیان و ملیت ها، بزرگترین رزمایش قدرت مسلمانان جهان برای ارعاب و غلبه بر دشمنان اسلام بود.

احمد علی مقدم، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در رابطه با بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی، گفت: معظم له برای حفظ وحدت هر چه بیشتر تشیع و تسنن این دیدار را با مردم اهل سنت این دو استان مهم مرزی انجام دادند تا همگی به هوش باشیم که دشمن از طریق تفرقه افکنی و اختلاف‌اندازی‌های سیاسی و عقیده‌ای می‌خواهد اصل این نظام و امنیت مردم ما را نشانه بگیرد.

وی افزود: هر زمان ملتی و مسئولانش در خواب غفلت بودند استعمار و استکبار جهانی بر آن‌ها مسلط شد به طوری که رنج بسیار کشیدند، هزاران نفر را از دست دادند و بسی ذخایر و غنیمت ها از آن‌ها چپاول شد تا توانستند دوباره با تقویت وحدت و بصیرت خود بتوانند دشمن را از کشورشان بیرون کنند. لذا؛ برای اینکه دچار این همه خسران مالی، جانی، روانی و … نشویم باید بیدار باشیم و نقشه ها و خباثت های دشمن پلید را برای نسل امروزی خوب تبیین کنیم.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه اتحاد شیعه و سنی، بزرگترین مشت بر دهان استکبار و استعمار جهانی و رمز پیروزی اسلام است، ادامه داد: طبق فرمایشات داهیانه رهبری معظم اگر ما مراقب رفتار و گفتار خودمان باشیم، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند انجام بدهد وگرنه اگر در زمین دشمن بازی و پازل آن‌ها را کامل کنیم و بازیچه دست اجانب شویم حتما دشمن بر ما غالب خواهد شد. لذا؛ راه غلبه و پیروزی بر دشمنان، اتحاد شیعه و سنی و بصیرت در رفتار و کلام است چراکه مومن زیرک و کیس است و فریب وعده های دروغ و پوچ دشمن را نمی خورد.

مقدم با تاکید بر اینکه هدف آمریکای جنایتکار، تصرف و دست اندازی به همه کشورهای اسلامی و مهم منطقه و خاورمیانه است، افزود: قدرت شیطان بزرگ، آمریکای خبیث رو به افول و نابودی است اما همچنان تا لحظه مرگ در حال نقشه کشی و توطئه و شکل دادن جنگ ترکیبی در کشورهای دیگر است لذا از این جهت باید بسیار حواسمان جمع باشد تا درگیر توطئه های گروه بحران سازی امریکا و جنگ های خبیثانه دشمن نشویم.

وی با بیان اینکه بحران سازی در منطقه و کشورهای مسلمان کار اصلی شیطان بزرگ است، عنوان کرد: دشمنان با سوء استفاده از اختلافات ملت ما و خصوصا مساله آزادی زنان می خواهند در کشورمان بحران سازی کنند و در نتیجه با شکل دادن جنگ داخلی و تفرقه میان ملت‌مان، نظام و رهبری را از بین ببرند که بصیرتی صد چندان لازم است تا با اطاعت بیش از پیش از ولایت فقیه و تقویت ایمان و اتحادمان باز هم بر دشمن همچون فتنه های گذشته غالب شویم.

این فعال سیاسی، تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری:«دشمن این دو نقطه را یعنی وحدت را و امنیت را آماج حمله‌ خودش قرار داده، باید در مقابلش ایستاد» بنابراین؛ معظم له دو راه ورود و نفوذ دشمنان را به درون کشور مشخص کردند که لازم است با توجه به فتنه های طراحی شده دشمنان در آینده نزدیک به بهانه های آزادی و احقاق حقوق زنان یا موارد دیگر، بیشتر از همیشه با تقویت وحدت و یک صدایی با یکدیگر سوای همه سلائق و عقائد سیاسی و مذهبی مان، مشتی محکم بر دهان استکبار و استعمار جهانی بزنیم.

مقدم گفت: همدلی و داشتن امید و روحیه دادن به یکدیگر از بزرگترین سدهای نفوذ دشمنان است به طوری که ملت بیدار و متحد سبب تقویت هر چه بیشتر مقاومت و امنیت ملی کشورمان می شود و اگر ملتی با هم متحد و همدل شدند دیگر هیچ ابرقدرتی نمی تواند بین آن‌ها تفرقه بیاندازد و نظام آن‌ها را ساقط کند. بنابراین؛ رهبر معظم انقلاب با هوشیاری هر چه تمام بر این نکته مهم گوشزد کردند تا خصوصا جوانان و نسل امروز ما در بستر شبهه ناک و یله فضای مجازی هر دروغ و لجن پراکنی دشمنان اسلام را که برای ضربه زدن به وحدت و امنیت ملی کشورمان است را باور نکنند و هوشیار باشند تا شاهد جنگ داخلی و تضعیف قدرتمان نباشیم.

وی افزود: اگر هوشیار و متحد باشیم خواهیم دید که دوران نحس و سراسر ظلم و فساد حکومت های استعماری در حال پایان است و بحول و قوه الهی جهان شاهد نظم جدیدی و قدرت گرفتن کشورهای منطقه ای خواهد بود و به فرموده اخیر معظم له: شیب تند تمام شده است و نزدیک قله ایم. لذا؛ اکنون زمان خستگی و ایستادن نیست بلکه باید با تمام قدرت پیش برویم و قله را فتح کنیم تا زمینه ظهور و تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) را فراهم کنیم.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در پایان با تاکید بر اینکه اسلام پیروز است و کفر و سرسپردگی نابود شدنی، خاطرنشان کرد: پیاده روی میلیونی اربعین از همه اقوام، ادیان و ملیت ها، بزرگترین رزمایش قدرت مسلمانان جهان برای ارعاب و غلبه بر دشمنان اسلام بود.

وی در پایان افزود:‌ دشمنان داخلی و خارجی نظام و انقلاب ما بدانند که علاوه بر هوشیاری و وحدت ملی این انقلاب با دستان مبارک حضرت حجت(عج) نیز محافظت می شود پس تلاش بی فایده برای سرنگونی آن نکنند چراکه دشمنان ما نزدیک به نیم قرن پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه های بسیاری کردند تا این نظام را نابود کنند اما هر بار با بیداری مردم ولایی و انقلابی خنثی شد و پوزه آنان به خاک مالیده شد و از این پس هم نیز دشمنان کما فی السابق رسوا و سرافکنده خواهند شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *