وبلاگ
مقدم‌‎فر: راه پیشرفت ایران اسلامی، افزایش قدرت بازدارندگی است

مقدم‌‎فر: راه پیشرفت ایران اسلامی، افزایش قدرت بازدارندگی است

مقدم‌‎فر: راه پیشرفت ایران اسلامی، افزایش قدرت بازدارندگی است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران، گفت: راه پیشرفت ایران اسلامی، نه از وابستگی و اعتماد به نظام سلطه، بلکه از استقلال و افزایش قدرت بازدارندگی و استحکام درونی نظام و ایران قوی می‌گذرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمیدرضا مقدم فر مشاور عالی فرمانده کل سپاه، پیش از خطبه‌های نماز جمعه تین هفته تهران با بیان اینکه در انقلاب فهمیدیم وقتی سرمایه ارزشمند خود را در راه خدا خرج کنیم، خداوند ما را یاری خواهد کرد، گفت: ما با چشمان خود نصرت خدا را در دوران مبارزه قبل انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران فتنه‌های گوناگون و توطئه‌ها در این سال‌ها ملاحظه کردیم.

وی با تأکید بر اینکه علی‌رغم همه توطئه‌های بی‌شمار و سختی‌های طاقت‌فرسا که دشمنان علیه انقلاب انجام دادند، می‌بینید که به فضل الهی در تمام این سال‌ها به شعارها و آرمان‌های اساسی پایبند بودیم، اظهار کرد: ما در انقلاب اسلامی برای اولین بار طعم شیرین استقلال را چشیدیم؛ اگر توانستیم به این توطئه‌ها و فتنه‌ها جنگ، تحریم و توطئه‌های داخلی فائق شویم، همه این‌ها مرهون همین ایمان و ایستادن پای استقلال کشور بود.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران، تصریح کرد: آن‌ها یک ایرانی می‌خواستند که مثل برخی از کشورها، گاو شیرده‌شان باشد و مستقل و دارای هویت نباشد.

مقدم‌فر اضافه کرد: دیدیم که در این ۴۵ سال، امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان یعنی مقام معظم رهبری اسیر این جوسازی‌ها نشدند و ایستادند و انقلاب را با همان شعارهای اصلی به پیش بردند و خواب آن‌هایی که رؤیای وابستگی به نظام سلطه و هضم شدن در نظام ظالم بین‌الملل را می‌دیدند، بدون تعبیر گذاشتند و ایران را از دست سازش‌طلبان در امان نگه داشتند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان نظام سیاسی برخاسته از انقلاب اسلامی در تمام ۴۵ سال، صادقانه و در عمل نشان داده که به مردم‌سالاری دینی معتقد است و برای هریک از آحاد مردم برای ایفای نقش آن‌ها و سرنوشت‌سازی‌شان در اداره کشور سهم و نقش قائل است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان، خاطرنشان کرد: راه پیشرفت ایران اسلامی، نه از وابستگی و اعتماد به نظام سلطه، بلکه از استقلال و افزایش قدرت بازدارندگی و استحکام درونی نظام و ایران قوی می‌گذرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *