وبلاگ
مقتدایی: حضور مردم در جشن عید غدیر نشانه پایبندی بیش از پیش ملت ایران به ارزش‌های دینی است

مقتدایی: حضور مردم در جشن عید غدیر نشانه پایبندی بیش از پیش ملت ایران به ارزش‌های دینی است

مقتدایی: حضور مردم در جشن عید غدیر نشانه پایبندی بیش از پیش ملت ایران به ارزش‌های دینی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به حضور عظیم مردمی در جشن بزرگ عید غدیر، گفت: شادی‌های عید غدیر نشان داد که ملت ایران همچنان و بیش از هر زمان دیگری پایبند ارزش‌های دینی، آرمان‌های اسلامی هستند.

عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور عظیم مردمی در جشن بزرگ عید غدیر، اظهار کرد: شادی های مردم در جشن مردمی شب گذشته و توجهی که به مفاهیم دینی دارند، این نکته را کاملا آشکار ساخته است که تلاش دشمنان برای فریب افکار عمومی و ادعای اینکه مردم ایران نسبت به مباحث دینی دلسرد شده‌اند، کاملا شکست خورده است و همه‌ اقشار، جریان‌ها و گروه‌های مذهبی در داخل کشور، عملا با نشان دادن ذوق و شوق خودشان برای تجلیل از مفاهیم دینی به دنبال آن هستند که شکست دشمنان را به رخ آنان بکشانند.

وی افزود: در این میان، آنچه که هیئات مذهبی کشور انجام داده‌اند، بسیار معنادار و پرثمر بوده است و هیئات و پیشکسوتان مذهبی، در شرایطی که گلایه‌های مختلف مردم از مدیریت‌های اجرایی در سطح شهرستان‌ها و استان‌ها وجود دارد، به گونه‌ای رفتار می‌کنند که کاملا هوشمندی و هوشیاری و فهم عمیق از مسایل سیاسی اجتماعی و فرهنگی را متجلی می‌سازد.

مقتدایی یادآور شد: ما در شرایط کنونی کشور، به مرحله‌ی رشد سیاسی فرهنگی عظیم رسیده‌ایم؛ شاید پشت سر گذاشتن حوادث مختلف پس از انقلاب مانند جنگ تحمیلی تحریم‌ها و بسیاری از اقدامات تروریستی سال‌های گذشته در دستیابی ایران به چنین روند هوشیاری، ااثر گذار بوده است اما اکنون ملت ایران ملتی بی‌نظیر در فهم از آرمان‌های اسلام و مبانی اسلام و پیگیری آن از طرق مختلف است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شادی‌های عید غدیر نشان داد که ملت ایران همچنان و بیش از هر زمان دیگری پایبند ارزش‌های دینی، آرمان‌های اسلامی هستند و در راه تحقق نگاه ویژه‌ی انقلاب اسلامی در قالب بیداری ملت، مجاهدت می‌کنند و توانسته‌اند الهام‌بخش سایر ملل نیز باشند. در این میان شهرداری‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی مجموعه‌ی بسیج، و تمام نهادهای دیگر فرهنگی هم راستا با این موضوع پیش رفتند، اما نکته‌ مهم آن است که ملت ایران، پیشگام در تحقق مبانی اسلامی است.

به گزارش فارس، روز گذشته جشن بزرگ عیدغدیر با عنوان مهمونی 10کیلومتری در تهران و همزمان در چندین شهرستان، با حضور میلیونی مردم ولایتمدار، برگزار شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *