وبلاگ
معاون رئیس‌جمهور: انتخابات باشکوه از مؤلفه‌های اقتدار و پیشرفت کشور است

معاون رئیس‌جمهور: انتخابات باشکوه از مؤلفه‌های اقتدار و پیشرفت کشور است

معاون رئیس‌جمهور: انتخابات باشکوه از مؤلفه‌های اقتدار و پیشرفت کشور است

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اهمیت انتخابات در بهبود شرایط و پیشرفت کشور گفت: به تعبیر سردار دل‌ها، جمهوری اسلامی ایران حرم است و برگزاری انتخاباتی با حضور گسترده مردم از مولفه‌ها و پشتوانه‌های محکم برای اقتدار، صیانت از این حرم و امنیت کشور محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را مورد تاکید قرار داد و گفت: رهبر فرزانه انقلاب همواره بر اساس آموزه‌های وحیانی و روایی، بر زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت در جامعه تاکید دارند و این رسالت برعهده یکایک ماست که با بیان و قلم و با استفاده از ابزار هنر، فرهنگ ایثار، فداکاری و شهادت را با تکریم شهدا و تبیین سلوک زندگی آنان زنده نگه داریم.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس تصریح کرد: تا زمانی که فرهنگ شهادت برکشور سایه‌گستر باشد، استقلال، امنیت، عزت، پیشرفت و اقتدار کشور محفوظ می ماند و هر مقدار از این فرهنگ متعالی فاصله بگیریم دچار ایستایی، عقب‌گرد و انحطاط خواهیم شد.
حسینی حرکت در مسیر شهدا را موجب سعادت و رستگاری دانست و گفت: شهدا افرادی از محله و روستا و شهر و از جمع خودمان بودند اما در جهت کسب مکارم اخلاقی و ویژگی‌ها و خصال ارزنده‌ی معنوی تلاش کردند و به ملکوت اعلی پیوستند و اینک جایگاه‌شان اعلی علیین است اما بهرحال عناصری دست یافتنی هستند که اگر نوجوانان و جوانان ما این بندگان صالح خدا را الگوی رفتاری خود قرار دهند خیر دنیا و آخرت نصیب‌شان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد، باور ، ایمان مستحکم، توکل و ارتباط با خدا، مناجات و نیایش شبانه ، اخلاق نیک و پسندیده، صبر و صلابت، شهامت و رشادت، عشق و محبت به مردم، دلدادگی به اهل بیت، تبعیت از ولی فقیه و تلاش مداوم برای تهذیب نفس و خودسازی از خصال و کمالات شهدا و رمز و راز موفقیت شخصیت‌های برجسته‌ای مثل حاج قاسم سلیمانی است و این یادواره ها فرصتی است که روی این موضوعات تامل شود و با ابتکار و هنرمندی، این پاکان روزگار بعنوان الگو به جوانان و نوجوانان معرفی شوند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به دستاوردها و خدمات شهید سلیمانی در تقویت اقتدار نظام اسلامی و تجهیز و انسجام جبهه مقاومت اظهار داشت: شهید سلیمانی در صحنه‌های مهم و حساس در خدمت مردم بود و برای رفع مظلومیت،یاور مردم ستمدیده منطقه‌ بود. مردم مظلوم فلسطین اگر در گذشته در مقابل توپ و تانک و تجاوزگری رژیم صهیونیستی نهایتاً با سنگ از خود دفاع می‌کردند اما با اشاره‌ی رهبر حکیم انقلاب، سردار سلیمانی دست فلسطینی‌ها را پر کرد و امروز بیش از سه ماه است که با شجاعت در مقابل نظامیان مجهز و ماشین جنگی پیشرفته رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند. همچنان که سردار دل‌ها در مقابله با داعش نیز با تاکید رهبر حکیم انقلاب با تدبیر و اقتدار وارد میدان شد و با تشکیل گروه‌های مقاومت، شر خلافت داعش را از سر مردم منطقه کوتاه کرد. سردار سلیمانی بخوبی ثابت کر که؛ این زمان تک تیر را پاسخ به جز رگبار نیست.

حسینی با اشاره به برخوردهای دوگانه غرب با حقوق بشر و حقوق زن خاطرنشان کرد: سال گذشته در چنین ایامی، سردمداران غرب و برخی وزرای خارجه کشورهای اروپایی و شماری از بازیگران و مزدوران‌شان در خارج و داخل به بهانه درگذشت یک نفر در ایران با ادعای دفاع از حقوق زن هیاهو و بلوا به راه انداختند اما امروز کشتار وحشیانه هزاران و کودک توسط رژیم صهیونیستی را نه تنها محکوم نمی‌کنند بلکه در نهایت بی شرمی آن را تایید هم می‌کنند. همچنان که در مقابل جنایت تروریستی گلزار شهدای کرمان برخی عوامل آنان در شبکه‌های فارسی زبان و یا مهره هایی در داخل سکوت کرده و یا از جنایت داعش ابراز خرسندی می کنند.

معاون رییس جمهور گفت: امروز در حالی که جمعیت‌های قابل توجهی در کشورهای مختلف از جمله اروپا و آمریکا نسبت به جنایات و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی معترض هستند و این اعتراض بعضا به نمایندگان و برخی مدیران هم کشیده است که برای نمونه می توان به استعفای دستیار ویژه بایدن در آموزش و پرورش اشاره کرد، در داخل کشور وطن‌فروشانی هستند که بدنبال تطهیر اسرائیل غاصب هستند و ادعا می‌کنند رژیم صهیونیستی بی گناهان را نمی کشد!

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *