وبلاگ
مصوبه تلفیقی‌ها برای ادغام نهضت سوادآموزی و آموزش و پرورش

مصوبه تلفیقی‌ها برای ادغام نهضت سوادآموزی و آموزش و پرورش

مصوبه تلفیقی‌ها برای ادغام نهضت سوادآموزی و آموزش و پرورش

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس از مصوبه این کمیسیون برای ادغام نهضت سوادآموزی و وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز صبح این کمیسیون گفت: در جلسه امروز موضوعات مربوط به حوزه آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت
وی افزود در جریان بررسی مواد مربوط به این بخش اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند که نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش ادغام شود.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس اظهار داشت: طبق این مصوبه نهضت سوادآموزی در معاونت دبستان وزارت آموزش و پرورش ادغام می‌شود و معلمان در کنار کار آموزش و پرورش به عنوان اضافه کاری در صورت تمایل در نهضت سوادآموزی نیز فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: همچنین بر اساس این مصوبه ساختمان‌های در اختیار نهضت سوادآموزی در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

ابوترابی خاطرنشان کرد: همچنین موضوعی درباره ساماندهی نیروهای خرید خدمت و مابقی نیروهای نهضت سواد آموزی در کمیسیون تلفیق مطرح شد تا در یک آزمون داخلی و انجام مصاحبه داخلی فعالیت خود را به عنوان نیروی رسمی ادامه دهند که رای گیری در این باره در جلسه عصر کمیسیون انجام می‌شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *