وبلاگ
مسئول بسیج دانشگاه الزهرا: نقشه طراحان اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ شکست خورد

مسئول بسیج دانشگاه الزهرا: نقشه طراحان اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ شکست خورد

مسئول بسیج دانشگاه الزهرا: نقشه طراحان اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ شکست خورد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا گفت: حمله تروریستی شاهچراغ از سوی دشمن با هدف خدشه دار کردن امنیت کشور رخ داد تا راه را برای انجام نقشه‌های شومشان در سالگرد اغتشاشات 1401 هموار کنند که این نقشه شکست خورد.

الهه سادات موسوی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: برخورد با عاملان این جنایت نباید ما را از پیگیری کردن و پاسخ دادن به طراحان این اتفاق غافل کند.

وی افزود: انجام این حمله تروریستی در حرم شاهچراغ که کمتر از یک سال پیش چنین صحنه و اتفاقی را تجربه کرده بود با هدف خدشه دار کردن امنیت کشور انجام شد تا راه را برای انجام نقشه‌های شومشان در سالگرد اغتشاشات هموار کنند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: طی این مدت بسیاری از تیم‌های تروریستی توسط سربازان گمنام در کشور شناسایی و دستگیر شدن و خانواده‌هایی برای امنیت داغ شهید دیدند و این یعنی قضیه گسترده‌ است اما مسئولین نیز باید با مردم گفت‌وگو کنند و تلاش را خود را به کار گیرند تا با تبیین، این اهداف خصمانه عاملان و طراحان برای مردم کاملاً روشن شود.

وی افزود: این امر باعث می‌شود که روایت‌های غلط و شایعه‌سازی‌ها از فضای مجازی جمع شود ولی اگر چنین اتفاقی نیفتد باید شاهد هیزم‌های بیشتری که در آتش دشمن ریخته می‌شود باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا در پایان گفت: با توجه به نزدیک بودن سالگرد اغتشاشات، وظیفه دانشجویان بسیجی ایجاد فضای گفتمانی و روشن کردن اهداف شوم دشمنان برای بدنه جامعه و همین طور دانشجویان است تا مثل سال گذشته شاهد اغتشاش و به هم ریختن جو دانشگاه‌ها نباشیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *