وبلاگ
مسؤول بسیج دانشگاه صداوسیما: مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن پیگیری شود

مسؤول بسیج دانشگاه صداوسیما: مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن پیگیری شود

مسؤول بسیج دانشگاه صداوسیما: مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن پیگیری شود

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما گفت: علاوه بر کشور سوئد با هتک حرمت به قرآن در دانمارک نیز باید برخورد شود، از مسئولین درخواست می کنیم مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن را پیگیری کنند.

رضا کوه پیکر مسؤول بسیج دانشگاه صداوسیما در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس درباره به هتک حرمت به قرآن در سوئد و دانمارک، گفت: هتاکی به عقاید مسلمین جهان از جمله قرآن کریم در کشور سوئد دانمارک نشان از شکست دشمنان در مقابل گسترش روز افزون اسلام در جهان است.

وی افزود: باید با ایجاد هماهنگی بین دولت های اسلامی و با تحریم های اقتصادی و سیاسی هزینه توهین به 1.5 میلیارد مسلمان جهان را بالا ببریم تا در برابر کشورهایی که در برابر اسلام آرایش جنگی گرفته اند به بازدارندگی برسیم.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: دفاع از دین مهربانی و خوبی ها دین اسلام وظیفه همه ما مسلمانان است، امروز وقت آن رسیده است که ایران اسلامی تمام دولت های اسلامی را متحد و زیر پرچم محمد الرسول الله گرد آورد و نگذارد که دیگر به قرآن و ولی امر مسلمین جهان هتاکی شود.

کوه پیکر ادامه داد: کشورهای اسلامی با داشتن منابع اصلی انرژی جهان و همچنین استقرار در نقاط استراتژیک جهان باید توانایی دفاع از عقاید خود را داشته باشند.

وی افزود: مسئول اصلی این اتفاقات رژیم کودک کش صهیونیستی می باشد که در مرحله اول با این کشور برخورد صورت گیرد. از اقدام ریاست جمهور در عدم پذیرش سفیر جدید سوئد تشکر می کنیم اما باید اقدام موثر در مورد کشور دانمارک نیز صورت بگیرد و فقط به اعتراض اکتفا نشود و تا تحویل افراد هتاک به دستگاه های قضایی کشورهای اسلامی دست از پیگیری برندارید.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با تاکید بر اینکه باید مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن توسط مسئولین پیگیری شود، گفت: علاوه بر کشور سوئد با هتک حرمت به قرآن در دانمارک نیز برخورد شود، از مسئولین درخواست می کنیم مطالبه رهبر انقلاب درباره اهانت کنندگان به قرآن را پیگیری کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *