وبلاگ
مردم دنیا ماهیت ضدانسانی رژیم صهیونیستی را آشکارتر مشاهده می‌کنند

مردم دنیا ماهیت ضدانسانی رژیم صهیونیستی را آشکارتر مشاهده می‌کنند

مردم دنیا ماهیت ضدانسانی رژیم صهیونیستی را آشکارتر مشاهده می‌کنند

جبهه پیروان خط امام و رهبری در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر و در آن تأکید کرد: مردم دنیا لحظه به لحظه ماهیت کثیف و ضدانسانی این رژیم را آشکارتر مشاهده می‌کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جبهه پیروان خط امام و رهبری در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دفاع از مقاومت ملت مظلوم فلسطین بیانیه‌ای صادر و در آن تأکید کرد: ددمنشی رژیم نژادپرست صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع چنان عیان و ظاهر گشته که حتی امپراتوری رسانه‌ای غرب نیز یارای دفاع و پوشاندن این جنایات ضد بشری را ندارد و مردم دنیا لحظه به لحظه ماهیت کثیف و ضدانسانی این رژیم را آشکارتر مشاهده می‌نمایند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

حوادث روزهای اخیر تلخی‌ها و شیرینی‌هایی را به کام مسلمانان و آزادگان جهان چشاند، تلخی کشتار بیرحمانه زنان و کودکان فلسطینی به دست دژخیمان کودک‌کش و جلاد صهیونیست و مخصوصا جنایت اخیر این رژیم جعلی در قتل‌عام و نسل‌کشی فلسطینیان در بیمارستان المعمدانی غزه که منجر به شهادت مردم بی‌پناه و کودکان و زنان و مردان بسیاری گردید که دل هر آزاده‌ای را خون می‌کند.

در کنار چنین تلخی‌هایی، اما شیرینی شروع نبردی جانانه توسط رزمندگان مقاومت که تاریخ این سرزمین مظلوم در طول بیش از هفتاد سال به یاد ندارد، مژده نزدیک بودن زمان نابودی رژیم صهیونیستی را می‌دهد.

رزمی که همه زوایای تحسین برانگیز آن حکایت از پختگی همراه با برنامه‌ریزی رزمندگان قهرمان فلسطین داشت، قطعاً روح شهید بزرگوار سپهبد قاسم سلیمانی نظاره‌گر آن است، زیرا بخشی از نتایج زحمات آن عزیز، به دست رزمندگان مقاومت در حال تحقق است، برای اولین بار در طول تاریخ مبارزات ملت مسلمان فلسطین است که شبکه‌های ابوسفیانی قدرت‌های غربی حامی صهیونیست به شکل گسترده تبلیغات خود را روی دو محور اعمال خشونت توسط رزمندگان حماس با اسرا به خصوص زنان و کودکان یهودی و به موازات آن همان‌هایی که سال‌ها در مقابل کشتار وحشیانه صبرا و شتیلا مهر سکوت بر لبان خود زده بودند امروز در قالب دلسوزی برای مردم غزه با تعابیر یکسان جنگ اسرائیل و حماس خط نجات رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کنند.

ددمنشی رژیم نژادپرست صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع چنان عیان و ظاهر گشته که حتی امپراتوری رسانه‌ای غرب نیز یارای دفاع و پوشاندن این جنایات ضد بشری را ندارد و مردم دنیا لحظه به لحظه ماهیت کثیف و ضدانسانی این رژیم را آشکارتر مشاهده می‌نمایند.

اما حرکت مجاهدانه و تحسین برانگیز مقاومت در غزه خط بطلانی بر سازش و عادی‌سازی روابط توسط بعضی حکام دنیاپرست عرب و غیرعرب بود. کف فهم واقعیت‌های میدان باید درس عبرتی برای این حکام بوده و به جای پذیرش ذلت ارتباط با رژیمی کودک‌کش، علم افتخار حمایت از مجاهدین مقاومت و جهاد مقدس را بلند کنند و مقاومت مردم فلسطین را به جهادی اسلامی، عربی و فلسطینی تبدیل نمایند تا که آیندگان در مورد آن‌ها قضاوت مطلوبی داشته باشند.

باید مطمئن بود نصرت الهی شامل رزمندگان مقاومت است و حمایت ناجوانمردانه آمریکا و غرب از رژیم صهیونیستی این رژیم رو به زوال را نجات نخواهد داد.

جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن اعلام انزجار و محکومیت جنایت نسل‌کشی فلسطینیان مظلوم توسط این رژیم اشغالگر، بر حمایت کامل از اقدامات شجاعانه رزمندگان مقاومت تأکید نموده و دوشادوش ملت بزرگ ایران و همه ملل آزاده جهان با صدایی رسا، فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهد و آزادی قدس شریف را از چنگال صهیونیسم غاصب آرزو می‌نماید که وعده الهی و صبح پیروزی نزدیک است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *