وبلاگ
مردم ایران برای پیروزی نهایی ملت فلسطین دست به دعا بردارند

مردم ایران برای پیروزی نهایی ملت فلسطین دست به دعا بردارند

مردم ایران برای پیروزی نهایی ملت فلسطین دست به دعا بردارند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای، از مردم ایران دعوت کرد با حضور در مساجد، برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تقدیر از مقاومت ملت بزرگ فلسطین و با محکومیت مجدد جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی از مردم آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت می‌کند به شکرانه این موفقیت امشب و فردا شب در مساجد محوری و مجالس توسل به حضرت زهرای مرضیه سلام‌الله علیها ضمن شکرگزاری به خاطر این موهبت الهی برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.

در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الا ان نصرالله قریب ( سوره بقره آیه ۲۱۴ )

مقاومت جانانه ملت مظلوم فلسطین و ایستادگی شجاعانه مردم بی‌دفاع غزه در برابر جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی اسرائیل برای بار دیگر هیمنه پوشالی این رژیم وحشی را به اثبات رساند و قدرت مقاومت با تکیه به فرهنگ ایثار و شهادت را به رخ جهانیان کشاند.

بی‌شک این پیروزی بزرگ مقاومت اسلامی در امتداد عملیات حیرت انگیز «طوفان الاقصی» رعب و وحشتی را بر اردوگاه صهیونیسم و حامیان آمریکایی آنان مستولی کرد و شکستی ترمیم‌ناپذیر را برای آنان رقم زد.

تسلیم رژیم صهیونیستی در برابر شروط مقاومت و پذیرش‌ آتش‌بس موقت ضربه مهلک دیگری بر پیکره نیمه‌جان رژیم موقت و رو به سقوط صهیونیستی وارد ساخت.

ملت بزرگ ایران در طول مدت تجاوز این جنایتکاران به غزه مظلوم با حضور در تظاهرات، تجمع و هزاران برنامه دفاع از ملت فلسطین را وظیفه دینی و انقلابی دانسته و با الهام از مکتب امامین انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی آنان در کنار فلسطین خواهد ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تقدیر از مقاومت ملت بزرگ فلسطین و با محکومیت مجدد جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی از مردم آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت می‌کند به شکرانه این موفقیت امشب و فردا شب در مساجد محوری و مجالس توسل به حضرت زهرای مرضیه سلام‌الله علیها ضمن شکرگزاری بخاطر این موهبت الهی برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *