وبلاگ
مردانی: رژیم صهیونیستی با بمباران دانشگاه اسلامی غزه از کلیه خطوط قرمز عبور کرده است

مردانی: رژیم صهیونیستی با بمباران دانشگاه اسلامی غزه از کلیه خطوط قرمز عبور کرده است

مردانی: رژیم صهیونیستی با بمباران دانشگاه اسلامی غزه از کلیه خطوط قرمز عبور کرده است

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در پیامی به رهبر سیاسی حماس، ضمن تبریک و تسلیت رئیس دانشگاه غزه توسط رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: رژیم صهیونیستی با بمباران دانشگاه اسلامی غزه از کلیه خطوط قرمز عبور کرده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در پیامی به رهبر سیاسی حماس شهادت مظلومانه «سفیان تایه» و بیش از 15 هزار شهید مظلوم غزه را به ایشان تبریک و تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا (احزاب/23)

سلام علیکم؛

رژیم جنایت پیشه و کودک‌کش صهیونیستی با حمایت ابرجنایتکاران عالم، آمریکای خبیث و دولتمران خائن اروپایی همچنان به ددمنشی و خون‌آشامی خود علیه مردم مظلوم و قهرمان غزه ادامه داده و متأسفانه با عبور از کلیه خطوط قرمزهای حقوقی و انسانی، دانشگاه اسلامی این شهر را بمباران نموده که در جریان آن ریاست محترم دانشگاه غزه به همراه خانواده عزیزش به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

اینجانب ضمن محکوم کردن جنایات جنگی اشغالگران قدس علیه ملت فلسطین که در واقع علیه بشریت و مسلمانان صورت می‌گیرد، شهادت مظلومانه آقای دکتر سفیان تایه و بیش از 15 هزار شهید مظلوم غزه را محضر شریف جنابعالی و جامعه دانشگاهی سراسر جهان تبریک و تسلیت عرض نموده و بدینوسیله مراتب خشم و تنفر شدید اساتید، دانشجویان و نهادهای علمی و آموزشی جمهوری اسلامی ایران را اعلام می‌نمایم.

اگر چه جلوه‌های زیبای مقاومت دلیرمردان، شیرزنان غزه پیروزی نهایی گروه‌های جهادی را با محو غده سرطانی صهیونیزم و پایان اشغال و توحش در مقابل دیدگان جهانیان قرار داده و پایان اشغالگری و آزادی قریب‌الوقوع قدس عزیز را باورپذیر نموده است، اما عبور جانیان خون‌آشام صهیونیزم و رژیم ضربه فنی شده غاصب فلسطین از تمامی خطوط قرمز حقوقی، انسانی موجب خلق فجایعی دردناک و دلخراش می‌گردد که حمله به دانشگاه و شهادت رئیس دانشگاه از جمله آن‌هاست. اما آنچه از اینگونه اقدامات دردناک‌تر و مشمئزکننده‌تر به نظر می‌آید، همراهی دولتمران مدعی آزادی و حقوق بشر و سکوت مجامع بین‌المللی و ناتوانی سازمان‌های متولی امنیت و صلح جهانی است.

لذا اینجانب از کلیه اساتید، جامعه دانشگاهی، دوستداران علم و دانش و مجامع علمی و فرهنگی جهان بویژه سازمان یونسکو که با هدف کمک به ایجاد صلح، ریشه‌کن کردن فقر، توسعه پایدار از طریق آموزش، علم و فرهنگ بنا نهاده شده است، درخواست می‌کنم تا از انفعال و بی‌تفاوتی خارج شده و تمامی مساعی خویش را برای پایان بخشیدن به این فجایع انسانی و جنایات جنگی به‌کار گیرند.

در پایان ضمن آرزوی پیروزی قریب‌الوقوع گروه‌های جهادی فلسطین و طوفان‌الاقصی که بی‌شک به تغییر نقشه جغرافیای منطقه غرب آسیا به نفع جبهه مقاومت و پایان سلطه آمریکا منجر خواهد شد، آمادگی قاطبه استادان کشورم خاصه اساتید بسیجی را جهت هرگونه حمایت از مردم مظلوم غزه و پشتیبانی از جبهه مقاومت اعلام می‌دارم.

سلامتی و توفیقات روزافزون جنابعالی و کلیه رزمندگان غیور جبهه مقاومت، مردم قهرمان غزه را از خدای بزرگ خواستارم.

12 آذرماه 1402

محمدرضا مردانی

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *