وبلاگ
محسن رضایی: بارها گفته‌ایم که ‎جزایر سه‌گانه قابل مذاکره نیست

محسن رضایی: بارها گفته‌ایم که ‎جزایر سه‌گانه قابل مذاکره نیست

محسن رضایی: بارها گفته‌ایم که ‎جزایر سه‌گانه قابل مذاکره نیست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به بیانیه نشست مراکش تاکید کرد: بارها گفته‌ایم ‎جزایر سه‌گانه قابل مذاکره نیست و ادامه زیاده‌خواهی امارات به نفع‌شان نیست و تبعات دارد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به بیانیه نشست مراکش در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «بارها گفته‌ایم که ‎جزایر سه‌گانه قابل مذاکره نیست. ادامه زیاده‌خواهی امارات به نفع آن‌ها نیست و تبعات دارد. مداخلات غیردوستانه روسیه در رابطه با تمامیت ارضی ‎ایران نباید تکرار شود. جزایر سه‌گانه، شبه‌جزیره کریمه نیست!»

به گزارش فارس، علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل شب گذشته به بیانیه نشست مراکش واکنش نشان داد.

ولایتی تاکید کرد که این اجلاس با حضور بعضی از عرب‌های بی اعتنا به سرنوشت فلسطینیان و کارشناسان روسی در مراکش برگزار شد و بیانیه ای را صادر کرد که دارای اشکالات متعددی است که مهم‌ترین آن دخالت در امور ایران تلقی می‌شود که این اقدام را محکوم می‌کنیم.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل همچنین ضمن محکوم کردن مواضع امارات در خصوص جزایر سه گانه متعلق به ایران گفت: امارات که متاسفانه در ارتباط با فلسطینیان و حمایت از کشتار مردم مظلوم غزه و حمایت از اسرائیل مواضع تاسف باری را اتخاذ کرده، به جای اقدام عملی برای توقف این کشتار، پرونده کهنه و مختومه این مدعای بی اساس را تکرار می‌کند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *