وبلاگ
مجمع جهانی بیداری اسلامی:  کشتار نمازگزاران پاکستانی خللی در روند وحدت و آگاهی دینی ایجاد نمی‎کند

مجمع جهانی بیداری اسلامی: کشتار نمازگزاران پاکستانی خللی در روند وحدت و آگاهی دینی ایجاد نمی‎کند

مجمع جهانی بیداری اسلامی: کشتار نمازگزاران پاکستانی خللی در روند وحدت و آگاهی دینی ایجاد نمی‎کند

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: کشتار جمعی از نمازگزاران پاکستان از سوی تمام مسلمانان جهان و فرق و مذاهب مختلف اسلامی مردود و محکوم است و نمی‌تواند خللی در روند رو به رشد وحدت و آگاهی دینی ایجاد کند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مجمع جهانی بیداری اسلامی، با صدور بیانیه‌ای در محکومیت حمله تروریستی در بلوچستان پاکستان اعلام کرد: کشتار جمعی از نمازگزاران پاکستان از سوی تمام مسلمانان جهان و فرق و مذاهب مختلف اسلامی مردود و محکوم است و نمی‌تواند خللی در روند رو به رشد وحدت و آگاهی دینی ایجاد کند.

مجمع جهانی بیداری اسلامی همچنین تاکید کرد که وظیفه تمام علما و اندیشمندان و سایر آحاد مسلمان است که با پافشاری بر مؤلفه‌های وحدت‌آفرین اجازه ندهند چنین اقدامات شنیع آثار سوء بر جهان اسلام بگذارد.

اخیرا انفجار بمب در حین برگزاری راهپیمایی مردمی به مناسبت ایام میلاد پیامبر (ص) در ایالت بلوچستان پاکستان ۱۰ کشته و دست کم ۳۰ زخمی برجای گذاشت.

دقایقی بعد از انتشار خبر اولیه این انفجار تروریستی، روزنامه «دیلی صاباح» ترکیه به نقل از یک رسانه محلی خبر داد که تلفات این حمله مرگبار، به حداقل ۵۲ کشته و ده‌ها زخمی رسیده است.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت حمله تروریستی امروز جمله در استان بلوچستان پاکستان را برعهده نگرفته و گروه «تحریک طالبان» (طالبان پاکستان) هر گونه دخالت در این حمله را رد کرده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *