وبلاگ
لیست شعب کشیک نوروزی سال 1402 تمامی بانک‌ها

لیست شعب کشیک نوروزی سال 1402 تمامی بانک‌ها

شعب کشیک نوروزی

[این مطلب با اعلام بانک‌ها به‌روز می‌شود]

شعب کشیک نوروزی بانک ملی در سال 1402

بانک ملی نیز شعب کشیک خود را برای خدمت‌رسانی به مشتریان اعلام کرده است که از طریق لیست زیر می‌توانید شعبه موردنظر خود را پیدا کنید.

لیست شعب کشیک بانک ملی در سال۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک صادرات در سال 1402

پیش از اینکه به شعب کشیک نوروزی بانک صادرات اشاره کنیم، بد نیست بدانید این خدمات با بانکداری الکترونیک سامانه شمس امکان‌پذیر است و لازم نیست حضوری به بانک مراجعه کنید:

  • درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات
  • افتتاح حساب
  • دریافت دسته‌چک
  • رفع سوءاثر از چک برگشتی
  • فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی
  • دریافت صورتحساب اینترنتی
  • ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات

بانک صادرات هم در روزهای ۴ شنبه و ۵ شنبه یعنی دوم و سوم فروردین ۱۴۰۲ به شکل زیر است.

لیست شعب کشیک بانک صادرات در سال ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک کشاورزی در سال 1402

لیست شعب تهران و شهرستان‌های بانک کشاورزی در روزهای ۴ شنبه و ۵ شنبه یعنی دوم و سوم فروردین ۱۴۰۲ نیز بصورت زیر از سوی خود بانک اعلام شده است:

لیست شعب کشیک بانک کشاورزی در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک تجارت در سال 1402

بانک تجارت فهرست شعب کشیک نوروزی خود را به شکل متفاوتی اعلام کرده و باید ابتدا نام استان و شهر را جست‌وجو کنید تا نام شعبه به شما نمایش داده شود. شعب کشیک نوروزی این بانک در روزهای دوم و سوم فروردین سال 1402 از ساعت 9 تا 12 فعال است.

لیست شعب کشیک بانک تجارت در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک پاسارگاد در سال 1402

فهرست شعب کشیک نوروزی بانک پاسارگاد به این ترتیب اعلام شده است. این شعبه‌ها روزهای دوم و سوم فروردین از ساعت ۹ تا ۱۲ خدمت‌رسانی می‌کنند.

لیست شعب کشیک بانک پاسارگاد در سال ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک سپه در سال 1402

بانک سپه که با ادغام‌های صورت‌گرفته به ابربانک کشور بدل شده و حالا شعبه‌های بی‌شماری در سراسر ایران دارد، فهرست بسیار مفصل شعبه‌های منتخب کشیک نوروزی را به این شرح اعلام کرده است.

لیست شعب کشیک بانک سپه در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک مسکن در سال 1402

بانک مسکن هم برخی از شعب خود را برای ایام تعطیلات نوروز آماده خدمت‌رسانی کرده است. این شعبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ روزهای دوم و سوم فروردین‌ماه سال 1402 به صورت کشیک باز هستند و خدمات ارائه می‌دهند.

لیست شعب کشیک بانک مسکن در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک توسعه تعاون در سال 1402

بانک توسعه تعاون همانند سایر بانک‌ها شعب کشیک خود در نوروز ۱۴۰۲ را مشخص کرده و آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

شعب کشیک نوروزی بانک آینده در سال 1402

در روز‌های ۴ شنبه و ۵ شنبه دوم و سوم فروردین ماه ۱۴۰۲ شعب کشیک بانک آینده از ساعت ۹ تا ۱۳ اماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

لیست شعب کشیک بانک آینده در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک سامان در سال 1402

تمامی شعب بانک سامان در روزهای 5، 6، 7، 8، 9 فروردین از ساعت 8:30 تا 13 به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. همچنین در روز پنج‌شنبه 11 فروردین نیز شعب بانک سامان از ساعت 8:30 تا 12 پذیرای مشتریان هستند.
لازم به ذکر است که شعبه فرودگاه امام خمینی بانک سامان در تمامی ایام نوروز حتی روزهای تعطیل به صورت 24 ساعته باز و به مشتریان خدمات خواهد داد.
همچنین شعبه کیش بانک سامان نیز در روزهای چهارشنبه دوم فروردین، پنج‌شنبه سوم فروردین و ‌شنبه دوازدهم فروردین از ساعت 9 تا 12 پذیرای مشتریان خواهند بود.
گفتنی است، مشتریان بانک سامان می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز از خدمات الکترونیک بانک سامان در بستر موبایلت و نت بانک استفاده کنند.

شعب کشیک نوروزی بانک اقتصاد نوین در سال 1402

شعب بانک اقتصاد نوین نیز در روزهای دوم و سوم فروردین از ساعت ۹:۳۰-۱۲:۳۰ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند. بر این اساس شعب تهران‌پارس، شریعتی، فرمانیه، میدان هفت‌تیر، میدان تجریش، بلوار کشاورز، سعادت‌آباد، فلکه صادقیه و جمهوری در شهر تهران و شعب شهدای کرج، فرهنگ ساری، آمل، چالوس، گلسار رشت، لاهیجان، ناهارخوران گرگان، میدان عدل قزوین، ارتش تبریز، بهشتی ارومیه، سنندج، زنجان، امام خمینی مشهد، بلوار معلم مشهد، جمهوری کرمان، گلشهر بندرعباس، بزرگمهر اصفهان، شمس‌آبادی اصفهان، صفائیه یزد، بلوار امین قم، همدان، معالی‌آباد شیراز، زند شیراز، کیان‌پارس اهواز، امام بوشهر و کیش در سایر استان‌ها، خدمات مورد نیاز مشتریان و مسافران نوروزی را ارائه خواهند کرد

شعب کشیک نوروزی بانک شهر در سال 1402

بانک شهر نیز همانند سایر بانک‌ها لیست شعب کشیک خود را در روزهای ۲۹ اسفند و ۲ فروردین اعلام کرده است. در زیر می‌توانید شعب شیفت تهران و شهرستان‌های این بانک را ببینید.

شعب کشیک نوروزی بانک پارسیان در سال 1402

بانک پارسیان نیز از جمله بانک‌هایی است که شعب کشیک خود را اعلام کرده‌ است و در روزهای دوم و سوم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۹-۱۲ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

شعب کشیک نوروزی پست‌ بانک در سال 1402

شعب کشیک نوروزی پست بانک در روزهای دوم و سوم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۱۲ آماده خدمت‌رسانی هستند.

لیست شعب کشیک پست بانک در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک ایران‌ زمین در سال 1402

شعب کشیک نوروزی بانک ایران زمین در تعطیلات آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند. در سال 1402 در‌های شعب کشیک از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ بر روی مردم باز خواهد بود.

لیست شعب کشیک بانک ایران‌زمین در تهران و شهرستان‌ها

شعب کشیک نوروزی بانک سرمایه در سال 1402

بانک سرمایه علاوه بر خدمات بانکداری الکترونیک برای تعطیلات نوروزی 1402 تعدادی از شعب خود در تهران و برخی از شهرستان‌ها را به حالت کشیک درآورده است. این شعب در روزهای ۲ و ۳ فروردین از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

لیست شعب کشیک بانک سرمایه در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک خاورمیانه در سال 1402

بانک خاورمیانه هم از این موضوع مستثنی نیست و در روز ۳ فروردین از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۵ تا۱۰ فروردین از ساعت ۸ الی ۱۳در شعب کشیک خود آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

شعب کشیک تهران: بخارست، مهستان و الهیه

شعب کشیک شهرستان‌ها: اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و کرج

شعب کشیک نوروزی موسسه اعتباری نور در سال 1402

این موسسه هم برای آسایش مشتریانش در روزهای دوم و سوم، فروردین‌ ماه ۱۴۰۲ از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر، آماده خدمت‌رسانی است. البته اگر سوالی داشتید با مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره 02142931010 تماس بگیرید.

لیست شعب کشیک موسسه نور در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی موسسه اعتباری ملل در سال 1402

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: شعب منتخب این موسسه به منظور ارائه خدمات بانکی به هموطنان گرامی در ایام تعطیلات نوروز در روزهای چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۰۲و پنج شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۰۳از ساعت ۹ الی ۱۲ فعال خواهند بود و دستگاه‌های الکترونیک نیز بصورت شبانه روزی ارائه خدمت می نمایند. گفتنی است کلیه دستگاه‌های خودپرداز موسسه اعتباری ملل در ایام تعطیلات نوروز فعال بوده و پشتیبانی لازم از سوی واحدهای ستادی صورت خواهد گرفت.

لیست شعب کشیک موسسه ملل در نوروز ۱۴۰۲

شعب کشیک نوروزی بانک کارآفرین

بانک کارآفرین با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کاری شعب خود را در ایام نوروز و ماه رمضان بصورت زیر اعلام کرده است:

  • در ایام نوروز در تاریخ ۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ تا ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۲، برای حضور کارکنان شعب ۸صبح الی۱۳ و برای ارائه خدمات به مشتریان محترم ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰
  • ساعت حضور کارکنان ستادی نیز در دومین هفته سال جدید (۵ الی۱۰ فروردین ماه) با احتساب شناوری۳۰دقیقه ای ۸ (۸:۳۰) صبح الی۱۳ (۱۳:۳۰) خواهد بود.

شعب کشیک نوروزی بانک گردشگری

شعب این بانک در روزهای ۲۹، ۱، ۲ و ۳ فروردین از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده خدمت رسانی به مشتریان خود هستند. همچنین ساعت کاری شعب تهران و شهرستانها در ایام غیرکشیک نوروز ۱۴۰۲ برای روزهای ۵ تا ۹ فروردین از ۷.۳۰ تا ۱۴.۳۰ و روز ۱۰ فروردین از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۲.۳۰ به مشتریان خدمات ارائه خواهند کرد.

لیست شعب کشیک بانک گردشگری در نوروز ۱۴۰۲

The post لیست شعب کشیک نوروزی سال 1402 تمامی بانک‌ها appeared first on رده Rade.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *