وبلاگ
لاریجانی: امنیت و امکانات برای زائران اربعین در سامرا متحول شده است + فیلم

لاریجانی: امنیت و امکانات برای زائران اربعین در سامرا متحول شده است + فیلم

لاریجانی: امنیت و امکانات برای زائران اربعین در سامرا متحول شده است + فیلم

مشاور مقام معظم رهبری گفت: الحمدلله امروز بعد از سال‌ها که بنده توفیق نداشتم به سامرا مشرف بشوم، می‌بینم که خیلی تحول زیادی در سامرا ایجاد و شرایط امنی فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در سامرا و زیارت حرم امامین عسکریین در این شهر با اشاره به اقدامات خوبی که در این مضجع متبرکه صورت گرفته است، گفت: الحمدلله امروز بعد از سال‌ها که بنده توفیق نداشتم به سامرا مشرف شوم، می‌بینم که تحول زیادی در اینجا ایجاد شده و شرایط امنی فراهم شده است.

وی در ادامه با اشاره به امکاناتی که در سامرا وجود دارد، گفت: در اینجا برای افرادی که می‌خواهند زیارت کنند و برای استفاده رفاهی‌شان امکانات خوبی فراهم شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امروز هم دیدم تولیت آستان از طرح‌های مهمی که برای ایجاد رفاه زائرین در نظر گرفته شده گزارش می‌داد و در حال سرمایه‌گذاری است.

لاریجانی در ادامه با اشاره به امنیتی که در شهر سامرا به‌وجود آمده است، گفت: از هر طایفه‌ای که علاقه‌مند به زیارت این ساحت مقدس هستند، بیایند؛ امروز اینجا در شرایط امنی قرار گرفته که با بازسازی همراه شده و امکانات خوبی برای زائران فراهم شده است.

رئیس سابق مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بسیاری از علاقه‌مندان از رشته‌های مختلف اینجا حضور دارند و الآن هم ما از پزشکان و پرستاران که اینجا به زائرین خدمات می‌دهند، بازدیدی داشتیم و ان‌شاءالله در آینده شاهد پیشرفت‌های بیشتر این منطقه باشیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *