وبلاگ
قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی دولت تشکیل شد

قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی دولت تشکیل شد

قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی دولت تشکیل شد

قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی هیأت دولت با عضویت دستگاه‌های حمایتی و تشکل‌های مردمی به ریاست رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری تشکیل شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی هیأت دولت، با عضویت دستگاه‌های حمایتی و تشکل‌های مردمی به ریاست حجت‌الاسلام احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری تشکیل شد.

نشست «هم‌افزایی مؤمنانه خدمت‌رسانی» با حضور مدیران کل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی و بازرسی و ارزیابی عملکرد مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران عامل بنیاد کرامت رضوی، هلدینگ حمایتی وابسته به بنیاد علوی، ستاد دیه، بنیاد خیریه بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها و معاونین و مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت دادگستری، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و صندوق کارآفرینی امید در ساختمان کوثر نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد.

در این نشست موضوعاتی از قبیل آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد، اهدای جهیزیه، اشتغال و همچنین مساعدت‌های معیشتی مورد بررسی قرار گرفت و بر تقویت خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد وحدت رویه در این زمینه تأکید شد.

این نشست در راستای گسترش و هم‌افزایی خدمات مؤمنانه و ویژه دولت در سفرهای استانی رئیس‌جمهور به استان‌هاست، اقداماتی از قبیل آزادسازی تعداد بیش از ۳۰۰ نفر از زندانیان جرائم مالی غیر عمد، اهدای صدها جهیزیه به زوج‌های کم‌‌برخوردار، و… که توسط مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری و با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری همراه بوده است.

در پایان مقرر شد، طبق ظرفیت قانونی نظام‌نامه مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری، نسبت به تشکیل قرارگاه خدمت‌رسانی در حوزه‌های حمایتی با عضویت دستگاه‌های حاضر در کمیته‌های تابعه آن اقدام شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *