وبلاگ
قالیباف: هفته آینده موارد ارجاعی از لایحه در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود

قالیباف: هفته آینده موارد ارجاعی از لایحه در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود

قالیباف: هفته آینده موارد ارجاعی از لایحه در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی: تلاش می‌کنیم تا امروز در شیفت کاری عصر بررسی لایحه به اتمام برسد تا هفته آینده موارد ارجاعی از لایحه در کمیسیون تلفیق بررسی شود. اگر امروز نرسیم که بررسی لایحه را تمام کنیم، فردا صبح نیز مجلس شورای اسلامی جلسه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه،سوم آبان) مجلس شورای اسلامی گفت: ما اکنون در بررسی لایحه برنامه هفتم تا ماده ۱۱۴ پیش رفته‌ایم و چهار ماده باقی مانده تا به ۱۱۸ ماده برسیم. از سویی دیگر ۲۵ ماده الحاقی به ماده داریم که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی ادامه داد: اگر امروز نمایندگان شیفت عصر هم باشند و تا بعد از ظهر بتوانیم این مواد را به اتمام برسانیم مجلس شورای اسلامی هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت و کمیسیون تلفیق جلسه تشکیل می‌دهد تا مواد ارجاعی را بررسی کند. اما اگر در نشست بعد از ظهر عدد نداشته باشیم دیگر کار پیش نمی‌رود و دوستان باید هفته آینده هم تشریف بیاورند.

در ادامه نمایندگان موافقت کردند که امروز مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر جلسه علنی داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا امروز در شیفت کاری عصر بررسی لایحه به اتمام برسد تا هفته آینده موارد ارجاعی از لایحه در کمیسیون تلفیق بررسی شود. اگر امروز نرسیم که بررسی لایحه را تمام کنیم، فردا صبح نیز مجلس شورای اسلامی جلسه خواهد داشت.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *