وبلاگ
قالیباف: عوامل حمله تروریستی «راسک» به فوریت شناسایی و با آن‌ها برخورد شود

قالیباف: عوامل حمله تروریستی «راسک» به فوریت شناسایی و با آن‌ها برخورد شود

قالیباف: عوامل حمله تروریستی «راسک» به فوریت شناسایی و با آن‌ها برخورد شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله تروریستی به مقر انتظامی در شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان، گفت: لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی به‌ فوریت و جدیت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت تعدادی از نیروهای فراجا در حمله تروریستی بامداد امروز(جمعه، 24 آذر) به مقر انتظامی در شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان توسط تروریست‌ها را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام قالیباف به شرح زیر است:

بسم‌الله‌‌الرحمن‌الرحیم

وقوع جنایت تروریستی حمله به مقر انتظامی شهرستان راسک، استان سیستان‌ و‌ بلوچستان، که موجب شهادت و مجروحیت جمعی از کارکنان غیور و رشید فراجا شد،‌ باعث تأثر فراوان گردید.

ارتکاب حوادث و جنایات تروریستی علیه امنیت و اقتدار این مرزوبوم از سوی دشمنان پلید و گروهک‌های تکفیری و شرور تازگی نداشته و آنان همواره با اقدامات خود تلاش کرده‌اند در ارادهٔ ملت ایران خدشه وارد سازند. اما بدانند این تحرکات بی‌اثر با مجازاتی سرسختانه پاسخ داده خواهد شد. لازم است نیروهای امنیتی وانتظامی به‌فوریت و جدیت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند.

ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این سربازان رشید و جان‌برکف به مقام معظم رهبری،‌ فرماندهی انتظامی کشور، مردم شریف سیستان‌ و‌ بلوچستان و خانوادهٔ معزز آنان، درجات رفیع و رضوان الهی برای شهیدان سرافراز و شفای عاجل مجروحان را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی

به گزارش فارس، بامدادجمعه 24 آذر، در پی حمله گروهک تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان، ۱۱ تن از نیروهای فراجا به شهادت و در مقابل تعدادی از تروریست‌ها نیز به هلاکت رسیدند، یک نفر از این تروریست‌ها نیز دستگیر شده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *