وبلاگ
قالیباف: دستگاه قضا مرتکبان و مسببان حمله تروریستی شاهچراغ را با قید فوریت مجازات کند

قالیباف: دستگاه قضا مرتکبان و مسببان حمله تروریستی شاهچراغ را با قید فوریت مجازات کند

قالیباف: دستگاه قضا مرتکبان و مسببان حمله تروریستی شاهچراغ را با قید فوریت مجازات کند

رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی حرم حضرت شاهچراغ علیه‌السلام، گفت: ملت مومن ایران اسلامی از دستگاه قضا انتظار دارند همچون گذشته مرتکبان جنایت دردناک شاهچراغ و مسببان آن را با قید فوریت به اشد مجازات برسانند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در آغاز نشست علنی امروز (دوشنبه 23 مرداد) ضمن محکوم کردن حمله تروریستی حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام ، گفت:در ابتدا حمله تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام را که منجر به شهادت یک نفر و مجروحیت جمعی از خادمان و هموطنان در این بارگاه منور شد را شدید محکوم می کنم و برای شهید این حادثه رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر و برای مجروهان شفای عاجل مسئلت دارم.
قالیباف ادامه داد: نا امن سازی کشور و بر هم زدن آرامش مردم مختل سازی زندگی روزمره، پروژه همیشگی دشمنان ملت ایران است که در هفته های اخیر شدت گرفته است و با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شده است.

وی افزود: ملت مومن ایران اسلامی از دستگاه قضا انتظار دارند همچون گذشته مرتکبان این جنایت دردناک و مسببان آن را با قید فوریت به اشد مجازات برسانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انقلاب تاریخ ساز امام خمینی (ره)، امنیت کشور ایران عزیزمان را تضمین کرد و به مردم ایران عزت بخشید و مستضعفان جهان را در برابر زور گویان جهان قدرت مند ساخت.

قالیباف اظهار کرد: مقاومت اسلامی فرزند برومند انقلاب اسلامی است و فرماندهانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی ،شهید عماد مغنیه و ابومهدی المهندس ستاره های آسمان مقاومت و الگوی تمام جوانان ظلم ستیز و عدالت جوری جهان هستند.به تمام شهدای رشید انقلاب اسلامی ومقاومت اسلامی لبنان،فلسطین،عراق،یمن، افغانستان وسوریه وتمامی شهدای مقاومت جهان درود می‌فرستم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *