وبلاگ
قالیباف: بدون شک حمایت لازم از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها صورت خواهد گرفت

قالیباف: بدون شک حمایت لازم از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها صورت خواهد گرفت

قالیباف: بدون شک حمایت از مردم فلسطین ادامه خواهد داشت

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مساله فلسطین موضوع اول جهان اسلام بوده است و خواهد بود و تا تحقق آرمان فلسطین حمایت از مردم فلسطین ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی گفت: فلسطین موضوع امروز جهان اسلام است همواره از اول انقلاب و قبل از انقلاب در بین نیروهای متدین و بعد از انقلاب فلسطین موضوع اول جهان اسلام بوده، است و خواهد بود. بدون شک حمایت لازم از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها صورت خواهد گرفت و در این راستا اقدامات لازم انجام می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با روسای مجالس کشورهای اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین و جنایات صورت گرفته علیه فلسطینی‌ها رایزنی کرده و این موضوع در دستور کار قرار دارد.
پیش از صحبت قالیباف، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری شفاهی گفت: این روزها شاهد مبارزه حق‌طلبانه مستضعفان در برابر مستکبران هستیم. جمهوری اسلامی ایران همواره از مبارزه مظلومان در برابر مستکبران در همه نقاط جهان حمایت می‌کند.
وی ادامه داد: این روزها شاهد دد منشی رژیم کودک کش صهیونیستی هستیم، انتظار می‌رود رئیس مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از مظلومان فلسطینی از روسای مجالس سازمان کنفرانس اسلامی فورا دعوت به عمل بیاورد تا راهکارهایی برای پایان دادن و جلوگیری از تکرار وحشی‌گری و دد منشی رژیم صهیونیستی اندیشیده شود.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *