وبلاگ
فیلم| احمدرضا جلالی که بود و چگونه اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را تحویل موساد داد؟

فیلم| احمدرضا جلالی که بود و چگونه اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را تحویل موساد داد؟

فیلم| احمدرضا جلالی که بود و چگونه اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را تحویل موساد داد؟

به تازگی فیلمی منتشر شده که در آن نشان می‌دهد، احمدرضا جلالی، چگونه اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را تحویل موساد داده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، «احمدرضا جلالی»، متولد سال ۱۳۵۰ یکی از مهمترین جاسوسان سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) است که حدود 5 سال قبل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات شناسایی و دستگیر شد.

بر همین اساس، پیرو صدور حکم اعدام جلالی، رسانه‌های بیگانه هجمه‌هایی را به وزارت اطلاعات و قوه‌قضاییه وارد کردند.

در این فیلم به این موضوع پرداخته شده که احمدرضا جلالی چگونه اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را تحویل موساد داده است.

احمد رضا جلالی کیست؟

احمدرضا جلالی متولد سال ۱۳۵۰ و فارغ التحصیل رشته طب بحران است که به صورت مستقیم با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی همکاری می کرده است.

جلالی از سال 1380 به واسطه جایگاه شغلی اش در ایران ارتباط و همکاری با برخی نهادهای حاکمیتی را آغاز می کند.

وی در حین سفر به یک کشور اروپایی برای شرکت در دوره آموزشی و پژوهشی در تور جاسوسی موساد افتاده و شروع به همکاری با این سرویس جاسوسی می‌کند.

جلالی و آغاز ارتباط با ماموران موساد

«احمدرضا جلالی»، فارغ التحصیل طب بحران به عنوان رشته‌ای مهم در حوزه انرژی هسته‌ای و حوادث غیر مترقبه، در جریان رفت و آمد به کشور سوئد ارتباط و همکاری با موساد را آغاز می کند و این در حالی بوده که وی در ایران در برخی از پروژه های بیمارستانی و پزشکی و برنامه های آموزشی مشارکت داشته است.

جلالی و ارتباط مشکوک با شرکت پوششی موساد

جلالی در مصاحبه استخدام شرکت پوششی موساد در سوئد پذیرفته نشده و عملا رابطه کاری او با این شرکت شکل نمی گیرد اما کارشناسان موساد وقتی متوجه زمینه های ضعف شخصیتی در جلالی می شوند همچنان و بصورت مستمر ارتباط خود با او را حفظ می کنند.

جلالی نیز ارتباط با مدیران شرکت پوششی موساد را ادامه داده، از آن ها پول دریافت کرده و حتی توانسته است به واسطه ارتباط با آنها، بورس تحصیلی و اقامت موقت کشور سوئد را بگیرد.

نکته قابل توجه در فرآیند ارتباط گیری جلالی این است که او در عین اینکه در فرآیند استخدام یک شرکت سوئدی مردود شده ولی با حمایت همان شرکت اقدام به اثاث‌کشی، دریافت فرصت مطالعاتی و ادامه تحصیل در این کشور می کند و حقوق خوبی هم دریافت می‌نماید!

نکته جالب در روند همکاری عجیب وی با این شرکت سوئدی که به ظاهر یک شرکت بیمه ای است این که در شرایطی که جلالی در آن شرکت، استخدام نشده به وی ماموریت می‌دهند در خصوص مراکز هسته‌ای و نظامی ایران؛ اطلاعات جمع آوری و در اختیار آنها قرار دهد که جلالی نیز تن به این اقدام خائنانه می دهد .

جلالی از این پس با دریافت مبالغ کلان و امتیازهایی مثل امکان رفت و آمد و تحصیل در سوئد، اطلاعات محرمانه‌ای را از صنعت هسته‌ای کشورمان به صهیونیست ها ارائه می‌کند و وقتی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات دستگیر می‌شود، دولت سوئد در اقدامی عجیب و کم سابقه بلافاصله پس از دستگیری ابتدا به او اقامت دائم و سپس تابعیت کشور سوئد را اعطا می کند!

اطلاعاتی که جلالی در اختیار موساد قرار داد

جلالی در ملاقات با افسران موساد؛ در رابطه با بیش از ۳۰ نفر از متخصصان کشور اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار داده بود که در 3 مورد منجر به ترور شهیدان «علی‌محمدی» و «شهریاری» و همچنین دکتر «عباسی» رییس اسبق سازمان انرژی اتمی شد، این جاسوس همچنین موجب شناسایی شهید فخری زاده توسط موساد شد.

آگاهی جلالی از طرف شدن با یک سرویس جاسوسی خارجی

جلالی در سال ۱۳۸۸ متوجه می‌شود اطلاعاتی که وی در اختیار مقامات موساد قرار داده در ترور شهید علی‌محمدی مورد بهره برداری قرار گرفته؛ با این وجود همچنان به ارتباط با موساد و ارائه اطلاعات ادامه می دهد تا این اطلاعات در نهایت منجر به ترور شهید شهریاری و دکتر عباسی می شود.

او در حالی که می‌دانست شرکت سوئدی؛ در واقع یک شرکت پوششی وابسته به موساد است اما اطلاعات کاری، شخصی، خانوادگی و… افرادی مانند شهیدان علی‎محمدی، شهریاری، فخری زاده و دکتر عباسی و… را به آنها می داده و به همکاری با این شرکت نیز ادامه می دهد.

علاوه بر این وی یک هفته قبل از دستگیری در جلسه با مسئولین مربوطه هیچ اشاره ای به این که با یک شرکت مشکوک در اروپا همکاری دارد و آنها به او توصیه های امنیتی نیز کرده اند نمی کند و این مسئله را به صورت کامل پنهان می نماید.

سیستم امن ارتباطی جلالی

اگر همانگونه که رسانه های معاند ادعا می کنند احمدرضا جلالی صرفا یک استاد دانشگاه و پژوهشگر است ، چرا سیستم امن ارتباطی در اختیار داشته و به وی تاکید شده بوده که تماس تلفنی با وی در داخل کشور می تواند امنیت او در ایران را به خطر اندازد؟

چرا به او تاکید می‌کنند که در خصوص این ارتباطات با کسی صحبت نکند؟ چون ممکن است برای خودش و خانواده اش مشکلاتی ایجاد کند و عجیب آن که او نیز به تمام توصیه ها عمل می کند.

آنگونه که خود جلالی گفته، وی در مدت ارتباط و همکاری با موساد با افسران مختلف این سازمان جاسوسی دیدار داشته و این دیدارها علاوه بر سوئد و برای بالا بردن حفاظت ملاقات ها، به بهانه تدریس و کارهای علمی در کشورهای دیگری همچون دانمارک، بلژیک و ایتالیا نیز انجام شده است.

تلاش برای وصل کردن تعدادی از متخصصان ایرانی به موساد

دریافت اقامت دانشجویی در سوئد و پول‌های کلان، آن قدر به کام جلالی شیرین می‌آید که سعی می‌کند علاوه بر جاسوسی خودش، تعدادی از متخصصان کشور را با وعده‌های مشابه به رژیم صهیونیستی وصل کرده و آن‌ها را نیز مانند خود به جاسوسان حرفه‌ای تبدیل کند، روندی که در نهایت و در نتیجه هوشیاری سربازان گمنام امام زمام (عج) بی‌نتیجه می‌ماند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *