وبلاگ
فعال دانشجویی: توهین به قرآن نشان دهنده استیصال اسلام ستیزان است

فعال دانشجویی: توهین به قرآن نشان دهنده استیصال اسلام ستیزان است

فعال دانشجویی: توهین به قرآن نشان دهنده استیصال اسلام ستیزان است

مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در واکنش به قرآن سوزی گفت: این توهین ها نشان دهنده استیصال اسلام ستیزان در برابر منطق محکم اسلام ناب محمدی است.

امیرحسین پورحسین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: بار دیگر هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم نه تنها مسلمانان بلکه همه آزادی خواهان و جهانیان را آزرده خاطر ساخت، دشمنان خدا همواره بر عناد و اسلام ستیزی خود مصرّ بوده اند لکن این سیاست، آورده ای جز شکست برای آنان نداشته است.

وی افزود: همان گونه که در آتش افکندن ابراهیم خلیل الله سبب خاموشی نور خداوند نگردید و یا سربریدن نوزادان بی گناه مانع از ظهور موسی کلیم الله نگشت، همان سان که به آتش کشیدن خیمه های حسین بن علی (ع) مانع از گسترش ظلم ستیزی در عالم نگردید، سوزاندن قرآن کریم نیز مانع از گرویدن جهانیان به دین محمد (ص) نخواهد گشت چرا که نور خداوند خاموش شدنی نیست و این معجزه جاوید قرآن کریم است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: این توهین ها و حرمت شکنی ها نشان دهنده استیصال اسلام ستیزان در برابر منطق محکم اسلام ناب محمدی است و بار دیگر خوی پلید و بشر ستیز و عاری از منطق دشمنان اسلام و دولت های حامی آنان را آشکار کرد.

وی ادامه داد: حال آن که این حرمت شکنی ها نه تنها مانع گرایش به اسلام نشده بلکه بر سرعت گرویدن به اسلام افزوده است و سردمداران غرب باید خود را برای پذیرش کامل شکست استراتژیک در برابر اسلام ناب آماده کنند و سد راه ملت های مغرب زمین برای پیوستن به حقیقت نشوند.

پورحسین عنوان کرد: عجیب نیست که اسلام ستیزان، این حرمت شکنی را مصداق دموکراسی و آزادی بیان برشمرده و با حمایت قانونی دست به چنین اقدامی زنند، چرا که جهانیان به این باور رسیده اند که دموکراسی غربی سرابی بیش نبوده و به تعبیر سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی ، دموکراسی در غرب در یک « حاکمیت استبدادی پنهان » صورت بسته است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: ما دانشجویان بسیجی جهان اسلام هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم را به شدت محکوم و آن را مصداق بارز خشونت گرایی و نقض حقوق بشر دانسته و از ملت ها خواستاریم تنها بر محکومیت این عمل منحوس بسنده ننمایند بلکه در صدد وضع سازوکاری بر آیند که تکرار این گونه بی حرمتی ها را برای دشمنان اسلام و حامیان دولتی آنان هزینه زا نموده و بدین ترتیب مانع از تکرار این اعمال قبیح گردند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *