وبلاگ
فعال دانشجویی: بهترین کار برای ناکام گذاشتن دشمن مشارکت در انتخابات است

فعال دانشجویی: بهترین کار برای ناکام گذاشتن دشمن مشارکت در انتخابات است

فعال دانشجویی: بهترین کار برای ناکام گذاشتن دشمن مشارکت در انتخابات است

یک فعال دانشجویی گفت: پروژه عدم موفقیت ایران در تمامی مراحل هنوز از طرف دشمن مخابره می‌شود و بهترین کار و ثمربخش‌ترین راه آن پر رنگ شدن مشارکت مردم است و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو دشمنان را ناکام خواهد گذاشت.

محمد مزینانی فعال دانشجویی و دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه ( عضو دفتر تحکیم وحدت) در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات و وظیفه جنبش دانشجویی در ترویج حضور مردم در صحنه انتخاباتی، گفت: وظیفه جنبش دانشجویی در این زمان را می توان به ۲ قسمت تقسیم کرد.

وی با اشاره به تقویت روحیه و امید آفرینی در جامعه، گفت: ابتدا باید کارهای انجام شده را به معرض نمایش گذاشت یعنی تلاشهای چهار سال گذشته، اتفاقهای خوب و مثبت را نمایان کرد و از آن دفاع کرد این کار روحیه امید را در جامعه تقویت خواهد کرد.

این فعال دانشجویی افزود: در مرحله دوم باید نگاهی به ضعف‌ها داشته باشیم و با بیان آن‌ها و گوشزد کردن آن به نمایندگان مجلس مطالبه‌ای جدی از آنها داشته باشیم.

مزینانی افزود: با طی کردن این ۲ راه و نزدیک شدن به نقشه راه صحیح، می توان بهتر و منطقی‌تر مردم را به حضور پای صندوقهای رای تشویق کرد.

وی با بیان اینکه هر کاری که مردم در آن مشارکت داشتند ماندگار شد، افزود: هرجا حضور مردمی بوده و به جای سازمان تبلیغات مردم تصمیم به کاری گرفته‌اند شاهد موفقیت در موضوع مربوطه بودیم به عنوان نمونه حماسه ۹ دی که تمامی مردم از هر جناحی حضور پیدا کردند و اعتراض خود را به بی‌حرمتی‌ها نسبت به اباعبدالله نشان دادند. با حضور میلیونی مردم در تشییع حاج قاسم سلیمانی که نشان داد مردم ایران پای کار مبارزه با استکبار جهانی هستند. این ۲ نمونه مصداق بارز هر چه از دل براید لاجرم بر دل نشیند است.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه حضور همیشگی مردم حماسه برای کشور آفرید، گفت: در مثالی دیگر می توان به حماسه حضور مردم در خرداد ۸۸ اشاره کرد که پس از سالیان سال هنوز بر سر زبانها جاری است.

مزینانی ادامه داد: حضور پرشور در انتخابات نیز به مسئولین این خبر را مخابره می کند که افراد زیادی شما را رصد می کنند و به این ترتیب لغزشهای نماینده‌ها کمتر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: پروژه عدم موفقیت ایران در تمامی مراحل هنوز از طرف دشمن مخابره می‌شود و بهترین کار و ثمربخش‌ترین راه آن پر رنگ شدن مشارکت مردم است چرا که با این کار عدم مطلوبیت را فریاد می زند و باز ایران را مورد حملات داخلی و خارجی قرار می‌دهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو دشمنان را ناکام خواهد گذاشت و تلاشهایشان بی‌ثمر خواهد ماند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *