وبلاگ
فراکسیون زنان مجلس: غزه مهم‌ترین سند وابستگی سازمان ملل به رژیم کودک کش صهیونیستی است

فراکسیون زنان مجلس: غزه مهم‌ترین سند وابستگی سازمان ملل به رژیم کودک کش صهیونیستی است

فراکسیون زنان مجلس: غزه مهم‌ترین سند وابستگی سازمان ملل به رژیم کودک کش صهیونیستی است

فراکسیون زنان مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات هولناک رژیم سفاک صهیونیستی در غزه، سکوت سازمان ملل در این فاجعه انسانی را ناشی از ضعف و وابستگی آن دانست و تاکید کرد که این سازمان کذایی با سکوت مرگبار خود، قافیه اعتبارش را در افکار عمومی جهانی به شدت باخته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، فراکسیون زنان مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات هولناک رژیم سفاک صهیونیستی در غزه، سکوت سازمان ملل در این فاجعه انسانی را ناشی از ضعف و وابستگی آن دانست و تاکید کرد که این سازمان کذایی با سکوت مرگبار خود، قافیه اعتبارش را در افکار عمومی جهانی به شدت باخته است.
متن بیانیه فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نسل کشی که امروز در مقابل چشمان نهادهای بین المللی و مدعیان حقوق بشر رخ می دهد و سکوت مجامع جهانی در برابر این جنایت بی سابقه، برگ سیاهی در تاریخ این نهادهاست که حقوق بشر برای آن ها صرفا ابزاری است که بر اساس منافع قدرت های سلطه گر آن را تعریف می کنند.

تراژدی انسانی که در غزه با کشتار بی رحمانه و وحشیانه زنان و کودکان بی گناه توسط هیولای بیت اللحم در حال انجام است سازمان ملل را در مقابل وجدان های بیدار جهانی چنان در ورطه بی اعتباری قرار داده است که این گزاره مهم در اذهان آزادگان جهان در حال نهادینه شدن است که این سازمان چیزی جز عروسک خیمه شب بازی آمریکا و غرب نیست.

غزه امروز مهم ترین سند بی هویتی و وابستگی سازمان ملل به رژیم کودک کش اسرائیل است و این سازمان بیش از آن که سازمانی برای ملت ها باشد صرفا یک کارتل اقتصادی صهیونیستی است که حتی تشکیل جلسات و صدور قطعنامه هایش نیز بر اساس نژادپرستی و فرمان لابی های غربی و صهیونیستی است.

این سازمان بارها فرصت داشته است تا حداقل از ماهیت خود دفاع کند و کمی متناسب با جایگاهش اقدام کند اما هماره این فرصت ها را به مسلخ مصلحت اندیشی و محافظه کاری و هراس از قدرت هایی برده است که هزینه های این سازمان را از خون جوانان و کودکان شرقی تامین می کنند. رد خون مردم غزه در تار و پود شورای ضد امنیتی است که با حق ظالمانه وتو دست اسرائیل را در شکستن تمام دیوارهای انسانی باز گذاشته است.

فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات هولناک رژیم سفاک صهیونیستی در غزه، سکوت سازمان ملل در این فاجعه انسانی را ناشی از ضعف و وابستگی آن می داند و به شدت آن را محکوم می کند و معتقد است این سازمان کذایی با این سکوت مرگبار خود آخرین میخ ها را بر تابوت خود زده است و قافیه اعتبار خودش را در افکار عمومی جهانی به شدت باخته است.

امیدواریم در فقدان واکنش این سازمان صهیونیستی،ملت های آزاده جهان در کنار مردم مظلوم فلسطین قرار بگیرند و با خروش خود استخوان های جنایت اسرائیل را در هم بشکنند و جامعه جهانی را از شر این جرثومه فساد خلاص کنید.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *