وبلاگ
فارس من| درخواست هزاران ایرانی برای حضور در میدان مبارزه با صهونیست‌ها

فارس من| درخواست هزاران ایرانی برای حضور در میدان مبارزه با صهونیست‌ها

فارس من| درخواست هزاران ایرانی برای حضور در میدان مبارزه با صهونیست‌ها

هزاران نفر از مردم ایران با راه‌اندازی پویش‌هایی و همچنین امضای طومار در تجمعات و راهپیمایی ضدصهیونیستی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در میدان مبارزه با صهیونیست‌ها، از مسئولان خواستند شرایط حضور در این میدان را فراهم کنند.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: هزاران نفر از جوانان و مردم ایرانی با راه‌اندازی پویش‌های مختلف و همچنین امضای طومار در تجمعات و راهپیمایی ضدصهیونیستی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در میدان مبارزه با صهیونیست‌ها، از مسئولان خواستند شرایط حضور در این میدان را فراهم کنند.

در غزه چه می‌گذرد؟

حدود یک هفته از آغاز حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه می‌گذرد و در این مدت تعداد زیادی از مردم بی گناه غزه به ویژه کودکان و زنان مجروح شده یا به شهادت رسیده اند.

براساس آنچه سخنگوی نظامی رژیم صهیونیستی گفته تا کنون بیش از 6 هزار بمب بر سر مردم غزه فرو ریخته شده است. طبق گزارش وزارت بهداشت فلسطین، آمار قربانیان ناشی از تجاوزات رژیم صهیونیستی به مردم در نوار غزه و کرانه باختری تا کنون به 1572 شهید و 7262 مجروح رسیده است.

آژانس کودکان سازمان ملل هم اعلام کرده که تا کنون ۴۴۷ کودک فلسطینی در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده اند. این آژانس همچنین از احتمال افزایش تعداد شهدا خبر داده است.

صهونیست‌ها حتی در این حملات به نظامیان خود هم رحم نکرده اند و براساس آنچه اعلام شده ارتش رژیم اشغالگر طی بمباران غزه، ۱۳ نفر از اسرای صهیونیست خود را هم به هلاکت رسانده‌ است!

محکومیت جنایات صهیونیست‌ها از سوی مردم

با توجه به جنایات صهونیست‌ها در غزه، در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا نیز تجمعاتی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار شده و آزادیخواهان جهان در این تجمعات خواستار توقف کشتار مردم مظلوم غزه شدند.

در شهرهای مختلف ایران اسلامی هم ظهر امروز راهپیمایی گسترده مردم در محکومیت این جنایات صهیونیست‌ها برگزار شد و راهپیمایان با سر دادن شعارهایی انزجار خود را از اقدامات صهیونیست‌ها نشان دادند.

جمعی از جوانان ایرانی در این راهپیمایی با در دست داشتن دست نوشته‌ها و همچنین امضای طومارهایی از مسئولان خواستند شرایط اعزام آنها به فلسطین برای مقابله با صهونیست‌ها را فراهم کنند.

اعزام لشکر داوطلبان به به فلسطین برای مبارزه با صهیونیست

در همین راستا بسیاری مخاطبان خبرگزاری فارس هم در پویشی از مسئولان وزارت خارجه و دولت خواسته اند برای اعزام داوطلبان به فلسطین برنامه ریزی کنند.

در متن یکی از پویش‌هایی که با عنوان « اعزام لشکر داوطلبان مبارزه با صهیونیست به فلسطین » به ثبت رسیده و در مدت بسیار کوتاهی بیش از هزار نفر از آن حمایت کرده اند، آمده است که: « با توجه به آغاز عملیات «طوفان‌الاقصی» دفاع زمینی گروه حماس در مقابله با صهیونیست جهانخوار که مورد استقبال همه مردم آزاده جهان قرار گرفته است، از مسئولان خواهشمندیم با اعزام جوانان داوطلب برای جنگ با شیاطین زمینی موافقت نمایند. » ( علاقمندان برای حمایت از این پویش می توانند از اینجا اقدام کنند).

سردبیر یکی از پویش‌هایی که برای فراهم شدن شرایط جهت حضور در فلسطین درخواست کرده، معتقد است که با توجه حضور گسترده‌ای که مردم کشورمان در راهپیمایی امروز و دیگر تجمعات ضد رژیم صهیونیستی داشتند در صورتی که شرایط حضور داوطلبان در فلسطین برای مبازره با رژیم صهونیستی فراهم شود، جمع کثیری از جوانان ایران اسلامی اعلام آمادگی خواهند کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *