وبلاگ
عضو هیأت رئیسه مجلس: ایرانِ قدرتمند هر اقدام نسنجیده‌ای را با قدرت پاسخ می‌دهد

عضو هیأت رئیسه مجلس: ایرانِ قدرتمند هر اقدام نسنجیده‌ای را با قدرت پاسخ می‌دهد

عضو هیأت رئیسه مجلس: ایرانِ قدرتمند هر اقدام نسنجیده‌ای را با قدرت پاسخ می‌دهد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: گفته بودیم که از مجرمین انتقام می‌گیریم. یک حرف بیشتر نداریم و آن هم این است که در میدان عمل پاسخ خواهیم داد و دشمنانمان آن را به خوبی حس می‌کنند.

حجت الاسلام سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام اخیر سپاه پاسداران انقلاب در انهدام مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی در منطقه، گفت: روشن است که منشا تروریست ها کجاست و مهد تروریست در کدام کشورها است.
وی افزود: سران آمریکایی اعلام کردند که داعش را خودشان به وجود آورده‌اند و همگان دیدند که مجروحین داعشی برای درمان به رژیم صهیونیستی پناه می‌بردند و در آنجا درمان می‌شدند.
سلیمی تاکید کرد: اسرائیلی‌ها ذاتاً تروریست هستند، اسرائیل با ترور آن هم از نوع کورش ایجاد شده است. اقدامات کوری که در این مدت انجام داده‌اند مسئولین کشورمان اعلام کردند که بدون پاسخ نمی‌ماند و این گام اول و مرحله اول است.
وی ادامه داد: امروز ایران قدرتمند است هر اقدام نسنجیده را با قدرت پاسخ خواهد داد. موشک باران به مواضع گروهک‌های تروریستی نشان داد که ایران قوی‌تر از گذشته است. بدون شک پاسخ اقدامات نسنجیده دشمنان را خواهد داد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین پیامی بود برای کسانی که فریب خورده‌اند تا بدانند دست انتقام خداوند به زودی گریبان آنها را نیز خواهدگرفت. اسرائیلی‌ها باید بدانند که رفتارهای شنیع و ترورهای آن ها بدون پاسخ نخواهد بود. این گام اول بود و گام آخر هم نخواهد بود و بدون شک کسانی که در ترور فرماندهان ما و انفجار روز ۱۳ دی کرمان، راسک و جاهای دیگر دست داشتند بدون شک از آنها انتقام سختی گرفته خواهد شد.
سلیمی خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم با دقت کافی دشمنان را به سزای عمل خودشان برسانیم. گفته بودیم که از مجرمین انتقام می‌گیریم. یک حرف بیشتر نداریم در میدان عمل پاسخ خواهیم داد و دشمنانمان آن را به خوبی حس می‌کنند.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *