وبلاگ
عضو شورای مرکزی موتلفه: فرار شاه، حاصل جنبش های استکبار و استعمار ستیز مردمی بود

عضو شورای مرکزی موتلفه: فرار شاه، حاصل جنبش های استکبار و استعمار ستیز مردمی بود

عضو شورای مرکزی موتلفه: فرار شاه، حاصل جنبش های استکبار و استعمار ستیز مردمی بود

احمد علی مقدم، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فرار شاه سبب شد که حکومت سراسر فساد اخلاقی و اقتصادی پهلوی برای همیشه از بین برود که این کار مهم و پیروزی انقلاب اسلامی آسان بدست نیامد و با خون هزاران جوان و شهید و فعالیت شبانه روزی انقلابیون به رهبری امام راحل محقق شد.

احمد علی مقدم، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در رابطه با 26 دی، روز فرارشاه خائن، گفت: حاکمیت مستبدانه و دیکتاتوری بیش از 50 ساله حکومت پهلوی پدر و پسر، حاصل سرسپردگی و اعتماد به شیطان بزرگ و اسرائیل بود بطوریکه همه کارهایشان با صلاحدید و تائید شیطان بزرگ انجام می شد و سرانجام این نوکری صفت آن‌ها را برای همیشه از صحنه تاریخ حذف کرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه مهم ترین درس عبرت 26 دی این بود که دلبستگی به امریکا و مذاکره با او، هیچ گاه عاقبت خوبی نداشته است، ادامه داد: حکام نوکر صفت پهلوی علیرغم اینکه ابزاری در دست سران سلطه بودند اما در پایان چوب این حقارت و وطن فروشی خود را خوردند و با بی آبرویی و رسوایی هر دو رانده شدند و در غربت و بی احترامی مردند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان مطرح کرد: نفرت مردم از حکومت پهلوی سبب ریشه کنی آن شد لذا گرامیداشت و روشنگری امثال این روزهای بسیار مهم که نقطه عطف و تاثیر گذاری در سرنوشت انقلاب اسلامی هستند به ما یادآوری می کند که هر ملتی نسبت به سرنوشت خود حساس باشد ولو اینکه بزرگترین ابرقدرت های دنیا هم پشت حاکمان ذلیلش باشند باز قیام و تظاهرات مردم بابصیرت کار ساز است و بلاخره حکومت جور و فساد را ریشه کن می کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اصلی ترین شاخصه قیام ها و جنبش های مردمی، استعمار ستیزی و استکبار ستیزی است، عنوان کرد: فرار شاه سبب شد که حکومت سراسر فساد اخلاقی و اقتصادی پهلوی برای همیشه از بین برود که این کار مهم و پیروزی انقلاب اسلامی آسان بدست نیامد و با خون هزاران جوان و شهید و فعالیت شبانه روزی انقلابیون به رهبری امام راحل محقق شد.
مقدم ابراز کرد: خیانت به ملت و نوکری آمریکا عاقبتش رانده شدن از همه جا و رسوایی است لذا این فرار ذلیلانه سبب شد که کمتر یک ماه بعد انقلاب اسلامی پیروز شود و حکومت جمهوری اسلامی بر کشورمان بعد از 2500 سال حکومت شاهان ذلیل و نوکر صفت حاکم شود بنابراین فرار شاه، آغاز فصل جدیدی در حیات و تحول سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ایرانی بود.

وی تاکید کرد: هدف استکبار، تضعیف قدرت اقتصادى و مالى ایران با سیاست مهار ایران است اما استکبار جهانی و جهان غرب که مهد تروریست، زورگویی و فساد در دنیا است، بداند که همیشه دچار اشتباهات محاسباتی درمورد ایران و مردم استکبارستیز ما شده است بطوریکه انقلاب اسلامی به عنوان کانون بیداری ملت ها و الگویی برای مبارزه و مقابله با قدرت های بزرگ و تقویت روحیه استکبار ستیزی در آنان شده است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب، گفت: زنده نگه داشتن امثال این ایام، باعث می شود بار دیگر ناتوانی و شکست امریکا در عرصه های مختلف را به دشمنان این نظام و سرسپردگان داخلی گوشزد کنیم که عاقبت حکومت طاغوتی پدر و پسر پهلوی که نوکر و مزدور استکبار جهانی بودند، چه شد یکی تبعید شد و با خواری در جزیره ای مرد و دیگری هم از کشور فرار کرد بطوریکه هیچ کشوری حاضر به پذیرفتن او نشد و سرانجام در غربت و حقارت مرد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان خاطر نشان کرد: درس عبرت 26 دی سال 57، این است که سرانجام فساد، بی بنده وباری و بله قربان گوی مطلق اجانب بودن، رسوایی و طرد است لذا هر کشور و حاکمی که تا کنون به سران سلطه دلبسته است و اتکا کرده، در نهایت شسکت خورده است.

وی توصیه کرد: خدا را بسیار شاکریم و درود به روح والای امام خمینی(ره) و شهدای این انقلاب می فرستیم که زمینه ساز همچنین حکومت اسلامی در کشورمان شدند همچنین بعد از امام راحل، امام خامنه ای نیز به نخو احسنت سکان انقلاب را بدست گرفتند که رهبری ایشان در دنیا زبانزد است و اکنون وظیفه ما در برابر این امانت بزرگ، ولایتمداری، حفظ برکات انقلاب اسلامی و تبیین خیانت های مزدوران و نوکر صفتان است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *