وبلاگ
عزیزی در دیدار با عمار حکیم: عملیات طوفان الاقصی پاسخ به ۷۵ سال ظلم رژیم صهیونیستی بود

عزیزی در دیدار با عمار حکیم: عملیات طوفان الاقصی پاسخ به ۷۵ سال ظلم رژیم صهیونیستی بود

عزیزی در دیدار با عمار حکیم: عملیات طوفان الاقصی پاسخ به ۷۵ سال ظلم رژیم صهیونیستی بود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عملیات طوفان الاقصی را پاسخ به ۷۵ سال ظلم رژیم صهیونیستی به فلسطین به ویژه مردم غزه دانست.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه مرتضی محمودوند و سید احمد آوایی اعضای این کمیسیون در بغداد با سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق (تیار الحکمه) دیدار و گفت‌وگو کردند.

عزیزی در ابتدای این دیدار به اهمیت نقش مرجعیت در جذب نیروها برای رسیدن به ارزهای اسلامی اشاره و اظهار کرد: مرجعیت شیعه در ایجاد اتحاد برای امت اسلامی همواره دلسوزانه برخورد کرده و اکنون نیز موضع مرجعیت شیعه در حمایت از غزه بسیار صریح و شجاعانه بوده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عملیات طوفان الاقصی را پاسخ به ۷۵ سال ظلم رژیم صهیونیستی به فلسطین به ویژه مردم غزه دانست و بیان کرد: اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی باید متوقف شود، زیرا مسلمانان تحمل دیدن این ظلم آشکار علیه مردم فلسطین را ندارند.

سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق با اشاره به شکست دشمنان جهان اسلام برای تبدیل کردن مسأله فلسطین به یک موضوع فراموش شده، اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی هیبت پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم شکست و هرگز نمی‌تواند به پیش از این عملیات بازگردد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق حمایت آمریکا و سایرین از رژیم صهیونیستی را بی‌شرمانه خواند و بیان کرد: نخست وزیر عراق در قاهره و روسیه خواص مواضع بسیار مناسبی در حمایت از فلسطین اتخاذ کرد و جمهوری اسلامی ایران نیز مانند همیشه شفاف موضع‌گیری کرد و حمایت مقام معظم رهبری از فلسطین نیز مانند همیشه هوشمندانه بود.

سید عمار حکیم با اشاره به اینکه نتانیاهو با توجه به مشکلات داخلی در بحران به سر می‌برد و راهی به جز جنگ‌افروزی ندارد، افزود: پس از ۴۸ هفته تظاهرات در سرزمین‌های اشغالی علیه نتانیاهو اکنون خانواده اسرای صهیونیست که در اختیار جریان مقاومت هستند علیه نتانیاهو تظاهرات می‌کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *