وبلاگ
عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی، یک «پروژه شکست خورده» است

عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی، یک «پروژه شکست خورده» است

عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی، یک «پروژه شکست خورده» است

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین، اعلام کرد: عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی، به مفهوم واقعی کلمه یک «پروژه شکست خورده» است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه‌ای افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

افتتاح سفارت رژیم جنایتکار صهیونیستی در بحرین اقدام قبیحانه‌ای است که مصداق بارز خیانت به آرمان مقدس فلسطین محسوب می‌شود و علاوه بر این آل‌خلیفه با این اقدام نسنجیده خود، در شرایطی که رژیم تروریستی صهیونیستی در وضعیت نابودی قرار دارد و از درون دچار بحران موجودیت و فروپاشی است، خدمت بزرگی به رژیم اشغالگر قدس محسوب می‌گردد.

با توجه به اینکه دست صهیونیست‌ها به خون فلسطینیان و مسلمانان منطقه آلوده و آغشته است و این رژیم از هر فرصتی برای فتنه‌انگیزی استفاده می‌کند و اماکن به اصطلاح دیپلماتیک تل‌آویو در کشورهای مختلف به مکانی برای جاسوسی، توطئه‌چینی و بحران‌سازی تبدیل شده است، و از سوی دیگر بیش از ۸۰ درصد بحرینی‌ها مخالف هرگونه عادی‌سازی روابط و مراوده با جنایتکاران صهیونیستی هستند، افتتاح سفارت در منامه، قطعاً در آینده‌ای نزدیک برای حکام بحرین دردسرساز شده و زیرساخت‌های امنیت و منافع ملی این کشور و بلکه منطقه را با تهدید مواجه خواهد کرد.

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکومیت افتتاح سفارت رژیم غاصب قدس در منامه، تأکید می‌کند، عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی، به مفهوم واقعی کلمه یک «پروژه شکست خورده» است و بی تردید حتی امضای توافق‌نامه با برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس هم نتوانسته مقبولیت و مشروعیتی به آن بدهد.

تعامل کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی در هر سطحی، افزون بر خیانت به کل جهان اسلام و مسلمانان، بی‌توجهی به خطوط قرمز افکار عمومیِ عربی و اسلامی است که دشمنی با رژیم صهیونیستی یکی از اولویت‌های مهم آن‌هاست و محکوم می‌باشد و امت اسلامی منطقه همچون گذشته در برابر زیاده‌خواهی‌ها و دشمنی‌های اشغالگران خواهد ایستاد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *