وبلاگ
شهردار تهران: در حال تدوین  بسته‌ای برای تسهیل سفر زائران در ایام اربعین هستیم

شهردار تهران: در حال تدوین بسته‌ای برای تسهیل سفر زائران در ایام اربعین هستیم

شهردار تهران: در حال تدوین بسته‌ای برای تسهیل سفر زائران در ایام اربعین هستیم

شهردار تهران از برنامه‌ریزی برای ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: در این حوزه در حال تدوین بسته‌ای هستیم که بتوانیم به تسهیل سفر زائران کمک کنیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی تلاش و برنامه ریزی دستگاه‌های مختلف برای برگزاری هرچه بهتر این مناسک آغاز شده است.

شهرداری تهران از جمله دستگاه هایی بود که در سالهای گذشته بخشی از امور مربوط به اربعین را عهده دار می شد و اقداماتی در این حوزه به ویژه در بحث حمل و نقل و اسکان زائران انجام داده است.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در مورد اقدامات شهرداری در ایام اربعین حسینی سال جاری گفت: مسؤول مستقیم اربعین وزارت کشور است؛ ما هم خدمتگزار هستیم و هر اقدامی بتوانیم برای خدمت به زائران امام حسین(ع) خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: در مورد اربعین برنامه ریزی جدی در وزارت کشور و شهرداری تهران صورت گرفته است که به لطف الهی در مورد حمل و نقل، خدمات، رُفت و روب، ایمنی، سلامت، اسکان و رسیدگی به موضوعات مختلف در حال تدوین بسته‌ای هستیم که آن را بتوانیم ارائه و به تسهیل سفر زائران کمک کنیم.

پایان پیام/ ت 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *